Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji 300 Shields

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

300 wojowników ze Sparty potrafili długi czas hamować wielotysięczne wojsko Persów pod Termopilami. Od tej pory minęło już dwa i poł tysiące lat, a ten wyczyn dotychczas budzi natchnienie ludzi. Dla tego Microgaming zdecydowała stworzyć wirtualny automat do gier, który opowiada o tej bitwie 300 spartan. Na słocie 300 Shields 25 linii, jest ryzyko-gra, «dziki» symbol, i, najważniejsze - podczas bezpłatnych obiegów mnożnik dodatkowy może powiększyć się do 300.

Grać na wirtualnym automacie 300 Shields

Na tym słocie możesz wybierać od 1 do 25 linii gier, wykorzystując klawisz «Wybór linii» (lines). Sumę stawki też możesz zmieniać, zaczynając od 0,01 kredytu na linię, i kończąc sumą w 0,2 kredytu, za pomocą klawiszu «Stawka» (bet). Największa stawka, na którą możesz zagrać na tym aparacie w jednym obiegu, równa się 5 kredytom. A jeśli będziesz grał na wirtualnym automacie 300 Spartan bezpłatnie, to otrzymasz na rachunek wirtualne kredyty na grę.

Klawisz «Spin» (spin) uruchamia walce. «Pomoc» (info) - pokazuje, które współczynniki będą wykorzystane dla obliczenia twojej wygranej. Nagrody będziesz otrzymywał tylko za te kombinacje, które zaczynają się na lewym walcu, przechodzą w aktywnej linii od lewej strony do prawej, składają się z określonej ilości identycznych rysunków.

assets/uploads/new_in_text/300-shields.jpg

Symbole i współczynniki

Twórcy automatu do gier 300 Shields chciele jak najbardziej dokładnie przekazać atmosferę tej historycznej bitwy. Wszystkie litery i cyfry mają charakterystyczną formę, złowieszczy akompaniament, krzyki wojowników i jazgot broni, barwną animację po całym ekranie - to rozżarza atmosferę podczas gry do granic.

Zwyciężone obrazki

Zwyciężone obrazki: Dziewiątka - 4, 10, 100; Dziesiątka - 4, 10, 100; «Jau» - 5, 12, 125; «Q» - 5, 12, 125; «Kay» - 10, 15, 150; «Aj» - 10, 15, 150; Groty - 12, 20, 200; Miecz - 12, 20, 200; Triera - 2, 15, 100, 250; Łucznik - 2, 15, 100, 250.

Piktogramy służbowe: Dziki (wild) - oblicze Spartańskiego wojownika w spiżowym kasku. Może przekształcić się na jakikolwiek inny symbol, oprócz tarczy, pomagając zebrać dobrą kombinację. Jeśli wypadnie kolejność z takich symboli, a pierwszy z nich będzie na lewym walcu wirtualnego słotu, to otrzymasz największe współczynniki - 5, 25, 250, 1000. Rozrzut (Scatter) - spiżowa Spartańskiego tarcza z literą «L». Stwarza na tym aparacie kombinacji, nawet jeśli wypada w różnych miejscach pola dla gry. Za nich dają współczynniki 2, 5, 12, 100, które będą pomnożone na łączną sumę stawki, którą zrobiłeś na wszystkie linie. Trzy albo więcej tarczy daje również ci dostęp do bezpłatnych gier.

Ryzyko-gra

Żeby utrafić do ryzyko-gry, po wypadaniu na wirtualnym słocie 300 Shields wygranej kolejności, naciśnij klawisz «Podwoić» (gamble). W tym reżimie wybierasz między dwiema grami - zgadywaniem koloru karty albo maści karty. W pierwszym wypadku, jeśli zgadniesz kolor, to suma nagrody będzie podwójna. W drugim wypadku, jeśli zgadniesz maść, to suma premiowanych będzie powiększona do czterech razy. Lecz w jakimkolwiek wypadku, jeśli zrobisz nieprawidłowy wybór, to reżim ryzyka skończy się i wrócisz do gry na walcach. Każda wierna odpowiedź nie tylko zwiększa twoją wygraną, ale i nadaje ci prawo zaryzykować jeszcze raz, zwiększając już otrzymaną sumę premiowanych.

Bezpłatne gry z mnożnikiem, który zwiększa się do 300

Po wypadaniu na ekranie automatu 300 Spartan trzech albo więcej symboli z tarczą, tobie nadają się pięć bezpłatnych obiegów. Oni przejdą po ostatniej zrobionej tobą stawce, z dodatkowym mnożnikiem 2, na który będą powiększone wszystkie zebrane w tym reżimie nagrody. Jeśli podczas tych spinów zbierzesz dwa albo więcej symboli z tarczą, to otrzymasz jeszcze pięć bezpłatnych spinów, podczas których będzie działał już współczynnik 5. Jeśli ci uda się zebrać jeszcze sześć obrazków z tarczą, otrzymasz następne pięć bezpłatnych gier, lecz mnożnik, na który będą powiększone wszystkie nagrody, teraz już będzie dorównywał 25. Teraz otrzymujesz szansę na największy współczynnik - 300, dla tego należy zebrać jeszcze 12 tarcz. Razem z tym mnożnikiem otrzymasz jeszcze 5 bezpłatnych spinów. I ten reżim może być ponownie uruchomiony, należy tylko zebrać trzy albo więcej rozrzuty jednocześnie.