Gry hazardowe maszyny hot bez rejestracji Age of Discovery

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Epoka wielkich odkryć geograficznych nie tylko przyniósł nam wiedzę o geografii Ziemi, ale wprowadzono także Europę do dziwnych roślin z krajów wschodnich i zachodnich. Microgaming Spółka postanowiła uwiecznić wyczyny dzielnych odkrywców i odważnych pionierów tego okresu na automacie Age of Discovery. Znajdziecie tu zabytkowe instrumenty nawigacyjne, żaglówki, złote monety i znaki owocowe. Gniazdo Online ma pięć bębnów i 25 linii zakładów, specjalna gra bonusowa, "dzika" i symbol scatter - wszystko co potrzebne do komfortowego gry.

Zagraj w gry online na automatach Age of Discovery

Po pierwsze, należy ustawić liczbę punktów w monety gry, można wybrać się od 0,01 do 0,5. Następnie przejdź do wyboru linii do zakładu, to są dostępne aż 25. Na każdym można postawić od 1 do 10 monet. Jeśli grasz na automatach online, Age of Discovery za darmo, masz wirtualne punkty.

Aby bębeny, Przycisk  spin  I klikając na "umieścić na maksymalnej» (zakład max), start z największą szybkością wirowania. Dostaniesz nagrody dla kombinacji identycznych obrazów, jeżeli spełniają następujące wymagania. Kolejność, w tym gniazda internetowego należy rozpocząć od skrajnej bębna w lewo przesuń w prawo, składa się z szeregu identycznych ikon i trzymał się linii, na której wykonany zakład. Przycisk «Pomoc» (Zobacz wypłata) pozwala zobaczyć, jakie nagrody można dostać w różnych kombinacjach i uczyć się zasad gry na tym komputerze.

assets/uploads/new_in_text/age-of-discovery.jpg

Symbole i współczynniki

Wielki Slot Machine Age of Discovery wybrano tysiące graczy na całym świecie. Możesz również korzystać z tych kolorów, dziwnych miękkich owoców i czcionek z zaokrąglonymi narożnikami. Producent wybrał piękny oko za styl grafiki, animacji i spokojnych dźwięków, naśladując żeglowania z XVII wieku, znajduje się w wodach tropikalnych.

Zdjęcia Bonus:

Ikona usługi: dzikie (dzikiego) - złota moneta z profilem konkwistador. To zdjęcie ma możliwość włączyć do innych obrazów, z wyjątkiem specjalnych rysunków, pomagając zebrać najlepszą kombinację. Można również stworzyć zwycięską sekwencję dla nich dostać mnożników - 3, 60, 500, 6000. rozproszenie (rozpraszanie) - żeglowania na morzu chińskiego smoka. Konstrukcje w połączeniu nawet gdy spadki w różnych dziedzinach automatu do gier. Dla tego rodzaju sekwencji otrzymasz ceny - 5, 20, 80, przy obliczaniu wysokości nagrody będą pomnożonej przez pełnej kwoty zakładów, które zostały wykonane na wszystkich liniach. Symbol Bonus (bonus) - archiwalne kompas. Postać ta nie przynosi wygraną. Ale trzy, cztery lub pięć z tych obrazów padł na automacie Age of Discovery, w dowolnym miejscu na ekranie, daje prawo do gry bonusowej.

Gra bonusowa

Prawo do uczestnictwa w tej grze dać trzy lub więcej starych kompasy, spadła w dowolnym miejscu na ekranie urządzenia. Maksymalny zysk, który można uzyskać na stronie internetowej Ery gniazda Discovery w tym trybie wynosi 32 250 monet. Przy obliczaniu wygranych zostaną zastosowane ogólną stawkę. Zanim będziesz starą mapę, która przecina zaznaczone pewne miejsca, gdzie skarb może być. Możesz wybrać jedno z tych miejsc, a otrzymasz nagrodę, których suma jest równa liczbie znalezionych skarbów. Ale bądź ostrożny, można dostać się do miejsca, które oznaczone czaszką i piszczelami, w tym przypadku, bonus zostanie zakończone natychmiast.