Automaty hazardowe informacje w sieci Bananas Go Bahamas

GRAJ!

Automaty do gier Bananas Go Bahamas od Novomatic opowiedzą o owocowej podróży. Sympatyczna truskaweczka i stylowy banan, leniwy arbuz i silny ananas - oto główne symbole, które wykorzystuje wirtualny słot. Lecz główną właściwością automatów do gier Banany jadą na Bahamy są 45 bezpłatnych gier, które można otrzymać nawet, jeśli grasz bezpłatnie.

Jak grać na wirtualnym automacie Banany jadą na Bahamy

Najpierw wyznacz się z ilością linii, na które będzie zrobiona twoja stawka i z sumą stawki. Jeśli postawić na jedną linię, można zaoszczędzić kredyty, a jeśli wybrać trzy, pięć, siedem albo nawet dziewięć linii, to można odużo zwiększyć swoje szanse na wygraną. Linie można wybrać za pomocą klawisz

cyfrowych, i na każdą można postawić od 1 do 100 kredytów. Klawisz «coin» reguluje ilość monet w 1 kredycie, od 0,5 do 2. Jeśli grać bezpłatnie, to na rachunku od razu okażą się 1000 kredytów. Pozostaje tylko nacisnąć klawisz «start» albo «automatic start» i uruchomić obieg wszystkich pięciu walców na automacie Banany. Lecz w automatycznym reżimie niema możliwości brać udział w ryzyko-grach. Wszystkie kombinacje liczą się od lewej strony do prawej od skrajnego walca.

assets/uploads/new_in_text/bananas-go-bahamas.jpg

Owocowe obrazki 

«Dzikim« symbolem na automatach do gier Bananas Go Bahamas, zastępczym wszystkie inne obrazki, oprócz walizy, zgłasza się banan. Kombinacje z nim przynoszą największe wygrane - 10, 250, 2500 i 9000 kredytów na jeden postawiony za 2, 3, 4 i 5 bananów. Również ten owoc dwoi jakąkolwiek kombinację ze swoim uczestnictwem, kiedy zastępuje inne symbole. Ten owoc jest głównym symbolem i na innym słocie - Banana Splash, w ogóle te automaty są bardzo podobne. Leżący w szezlongu arbuz i piękniutka truskaweczka, jeśli w linii zebrać 2, 3, 4 albo 5 takich obrazków, to suma twojej stawki będzie pomnożona na 2, 25, 125, 750. Ananas przynosi 20, 100, 400, muzyczny kokos i pływająca pomarańcza - 15, 75, 250. Lecz oni mogą składać się do kombinacji po 3, 4 i 5 obrazków. W ogóle owocowa tematyka cieszy się dużą popularnością w grach hazardowych, dobry temu przykład – automat do gier Fruit Cocktail 2.

Symbole, na których są przedstawione litery alfabetu łacińskiego i cyfry, też przynoszą wygraną. «А» i «K» mają współczynniki 10, 50, 125, «Q», «J», «10» - 5, 25, 100, «9» - 2, 5, 25, 100. A jeśli na ekranie wirtualnego automatu zobaczysz chociażby trzy obrazki z walizą podróżną, otrzymasz bezpłatne obiegi. Lecz nawet dwie walizy przynoszą kredyty, przy czym oni mogą być na jakimkolwiek walcu, ponieważ to symbol-rozrzut. Stawka pomnoży się na ilość aktywnych linii i na współczynnik 2, 5, 20, 50 za 2, 3, 4 i 5 walizek.

Ryzyko-gra

Jak i inne słoty, automaty do gier Banany dają możliwość graczowi grać bezpłatnie w ryzyko-grę i spróbować podwoić swoją wygraną. Jaką by udaną kombinację nie dostałeś, możesz zwiększyć jej sumę. Naciskaj na czerwony albo czarny klawisz i zaczynaj zgadywać kolor karty. Żeby ci było łatwiej, automat pokazuje, które karty były pokazane w poprzednich grach. Jak tylko wyznaczysz się, ciśnij na klawisz wybranego przez ciebie koloru. Zgadnął - gratulujemy, wygrana podwaja się, i możesz powtórzyć ryzyko-grę. Lecz błąd w wyborze koloru maści karty wyzeruje całą sumę.

45 bezpłatnych gier

Tylko automaty do gier Banany dają graczom unikalną możliwość dokonać całych 45 bezpłatnych obiegów walców. Taka możliwość pojawi się jeżeli na ekranie zbiorą się minimalnie trzy walizy turystyczne. Walce dokonają 45 bezpłatnych obiegów, a twoja wygrana będzie obliczona po ostatniej stawce. W tej grze można znów złapać wymarzone walizy, wtedy bezpłatne spiny będą ponownie uruchomione, a cała wygrana zachowa się.