Automaty hazardowe hot spot darmowe Book of Ra Deluxe dla zabawy

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Kompania Nowomatik w ostatniej serii swoich Heiminatorów zdecydowała odnowić jeden z najpopularniejszych słotów - Book of Ra. Grafika teraz jeszcze lepsza, a proces gry - jeszcze bardziej hazardowy. Na odnowionym automacie do gier Book of Ra Deluxe (Książki) 5 walców, lecz już 10 linii, ryzyko-gra i bezpłatne obiegi z specjalnym symbolem z Księgą Rа.

Jak grać na wirtualnym automacie Book of Ra Deluxe

Ilość kredytów, które ma w rozporządzeniu gracz, jest zaznaczona w lewym dolnym kącie ekranu. Jeśli grać bezpłatnie, to na samym początku u ciebie ich będzie 1000. Obok znajdują się dwa przyciski, «plus» i «minus», pod napisem «lines». Z ich pomocą ustala się ilość linii, na których pójdzie gra, od 1 do 10. To odróżnia wersję Deluxe od swojego poprzednika - automatu Book of Ra, na którym ich było tylko 9. Po prawej stronie znajdują się takie same przyciski, tylko pod napisem «bet/line», z ich pomocą ustala się poziom stawki na każdą linię. Minimalna suma - 1 kredyt, maksymalna - 100.

assets/uploads/new_in_text/book-of-ra-deluxe.jpg

W prawym dolnym kąciku znajdują się dwa przyciski, które uruchamiają automat. Jeśli chcesz tylko jedną rundę z wybranymi przez ciebie parametrami stawki, ciśnij na ten, na którym jest napisano «start». Jeśli chcesz po prostu poobserwować za pracą słotu, zrezygnowawszy z uczestnictwa w ryzyko-grach, to ciśnij przycisk z napisem «Autoplay». Żeby wyregulować poziom dźwięku, skorzystaj z małych przycisków, rozmieszczony w górnej części po prawej stronie. Przycisk z napisem «Paytable» na błękitnym tle służy do zapoznania się z regułami i tablicą mnożników, które wykorzystują się przy obrachunku wygranej. Kombinacja uchodzi za wygraną tylko jeżeli ona zaczyna się na skrajnym lewym walcu i idzie na prawo.

Symbole i współczynniki

Na tym wirtualnym automacie rola «dzikiego» symbolu i rozrzutu jest odprowadzona jednemu obrazowi - Księdze Ra. Ona może zastępować wszystkie inne obrazki przy montażu wygranych kolejności. Kombinacje z tych książek składają się bez względu na to, w którym miejscu pola gry one pojawiły się. Opłacają się one w ten sposób: łączna suma stawki pomnożona jest na mnożniki 2, 20 albo 200 zależnie od 3, 4 albo 5 książek.

Tablica współczynników rozpoczyna się z znaczków karcianych, one mogą składać kolejność tylko z 3, 4 albo 5 identycznych obrazków. Za «dziesiątkę», «J» i «Q» dają się współczynniki 5, 25, 100. Za asa i króla, zaznaczonego literami «А» i «K», - 5, 40, 150. Wszystkie inne rysunki mogą składać się w kolejność z 2, 3, 4, 5 jednakowych obrazków. Chrząszcz-skarabeusz błękitnego koloru i statuetka skrzydlatego egipskiego idola przynoszą współczynniki 5, 30, 100, 750. Sarkofag faraona przynosi 5, 40, 400, 2000 kredytów na jeden postawiony. Najwięcej ceni się podobizna śmiałego archeologa, który powędrował na poszukiwanie dawnych skarbów, - 10, 100, 1000, 5000. Lecz jeszcze więcej kredytów można otrzymać na automacie do gier Alcatraz, maksymalny współczynnik tam 10 000.

Ryzyko-gra

Prawo do ryzyko-gry otrzymujesz po wypadaniu wygranej kombinacji. Żeby zacząć do jej grać, należy nacisnąć przycisk «gamble», a żeby zrezygnować i zapisać otrzymaną nagrodę na swój rachunek - przycisk «Collect». Jeśli zaryzykujesz, na ekranie pojawi się migotliwa talia kart, musisz zgadnąć kolor maści następnej karty. Żeby pomóc ci z wyborem, pokazujemy ostatnich pięć kart, które wypadły. Swój wybór należy zrobić za pomocą przycisku «Red» albo «Black». Lecz pamiętaj, jeśli pomylisz się, otrzymana w zwyklej grze wygrana od kombinacji - zaginie. A w razie sukcesu - ona podwoi się. Zrezygnować z ryzyka można w jakikolwiek moment, dla tego wystarczy nacisnąć przycisk «Collect».

Bezpłatne gry z symbolem z Księgą Rа

Na automacie Book of Ra Deluxe bezpłatne gry uruchamiają się przy wypadaniu niemniej trzech symboli rozrzutu - Księgi Rа. Nadają się 10 obiegów. Lecz przed ich początkiem, Książka otworzy się na okazyjnej stronie. I ten obraz, który będzie na niej, będzie «rozszerzaniem». To znaczy, że po obrachunku wygranej od kombinacji za zwykłymi regułami, «rozszerzanie» może zająć do trzech pozycji na walcu, stworzywszy nową wygraną kolejność. Lecz działa to tylko w tych wypadkach, kiedy na ekranie już jest dostateczna ilość tych piktogramów dla stworzenia nowej kolejności. «Rozszerzanie» nie może być zastąpione «dzikim» symbolem. Podczas bezpłatnych obiegów można otrzymać jeszcze 10 takich spinów.