Automaty do gier hot slot Book Of Ra hazardowe hot spot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Automaty do gier Book of Ra (Książki) z serii Multi Gaminators są poświęcone tematu Starożytnego Egiptu i zawierają ryzyko-grę i bezpłatne spiny z specjalnym symbolem z Księgi Rа. Na tym wirtualnym słocie na ciebie czekają mumie, chrząszcze-skarabeusze i inne staroegipskie symbole.

Jak grać w Book of Ra

Za pomocą klawiszu «coin» można ustalić kurs waluty gry, kredytu, w zasięgach od 0,5 do 2. Dalej należy wyznaczyć się z ilością linii gry i sumą stawki. Klawiszy z napisem «play lines» służą do wyboru linii od 1 do 9, klawisz «bet one» - dla wyboru stawki na każdą linię od 1 do 100 kredytów. A po naciśnięciu klawiszu «bet max» zrobisz maksymalną stawkę 900 kredytów. Jeśli grać bezpłatnie, to na rachunek od razu naliczono sumę do 1000 kredytów.

assets/uploads/new_in_text/book-of-ra.jpg

Automaty do gier uruchamiają się naciśnięciem klawiszu «start», lecz są w Book of Ra i reżim automatycznej gry, który uruchamia się naciśnięciem «automatic start». Walce będą obracały się bez przerwy, jedyne, nie potrafisz wziąć udział w ryzyko-grach. Wygrane naliczają się jeżeli w aktywnej linii wypadnie kolejność z jednakowych symboli, które idą po kolei od lewej strony do prawej, zaczynając od walca №1. Przeczytać wszystkie reguły, pooglądać tablicę współczynników można po naciśnięciu na klawisz «info».

Symbole i współczynniki

Wszystkie obrazy w automacie do gier Książki zawierają symbolikę egipską, podobną jeszcze można spotkać na słocie Faraon 2. Bardziej «kosztowne» z nich są Indiana Jones i mumia faraona. Jeśli wypadną po kolei na jednej linii 5 obrazów z Indianą Jones, one zwiększą pierwotną stawkę do 5000 razy, a 2, 3, 4 obrazek - w 10, 100, 1000 razy odpowiednio. Współczynniki zwiększenia w mumii faraona - 5, 40, 400, 2000. Trochę mniejsze zwiększenie pierwotnej stawki przynioszą chrząszcze-skarabeusze, złote statuetki egipskiego boga, Księga Rа i symbole karciane. Pierwsze dwa z nich przynoszą zwiększenie stawki do 5, 30, 100 i 750 razy za wypadanie 2, 3, 4, i 5 takich obrazków odpowiednio.

Za 3, 4, 5 obrazów z Księgą Rа nadaje się suma, równa stawce, pomnożonej na ilość aktywnych linii i na współczynnik 2, 20 i 200. Księga Rа jest jeszcze i «dzikim» symbolem, czyli może zamienić sobą jakikolwiek inny dla otrzymania udanej kombinacji, a wypadanie chociażby trzech jej obrazów, przy czym na jakimkolwiek walcu, uruchamia bezpłatne obiegi. As i Król dają mnożenie na 5, 40 i 155, a Pani, Walet i Dziesiątka - na 5, 25 i 100.

Ryzyko-gra

Sumę od każdego udanego spina można dodatkowo zwiększyć w ryzyko-grze. Dla tego, po wypadaniu na aparatach do gier Book of Ra jakiejkolwiek premiowanej kombinacji, ciśnij klawisz «gamble» i spróbuj zgadnąć kolor maści migającej karty. Uda się zgadnąć - suma od udanego spina będzie dwoiła się, również jak na automacie Sparta, i pojawi się szansa zagrać jeszcze raz. Lecz pierwsze niepowodzenie doprowadzi do zerowania wygranej od spina i powrotu do głównej gry na automacie.

Bezpłatne gry z specjalnym symbolem

Przy wypadaniu minimum 3-ch obrazów z Księgą Rа w jakimkolwiek miejscu na jakimkolwiek walcu automatu do gier, otrzymasz 10 bezpłatnych spinów. Przed ich początkiem na ekranie pojawi się książka, która otworzy się na okazyjnej stronie i wybierze jeden symbol-rozszerzanie. Po obliczeniu wygranej od kombinacji za głównymi regułami, specjalny symbol może zająć do trzech pozycje na walcu, stworzywszy nową premiowaną kolejność. «Rozszerzanie» może zamienić jakikolwiek piktogram, lecz ta funkcja będzie pracować tylko w tych wypadkach, kiedy na ekranie już jest dostateczna ilość tych piktogramów, żeby razem z nim złożyć kombinację. On nie może być zastąpiony dzikim symbolem. A jeśli w bezpłatnej grze wypadną jeszcze trzy obrazy Księgi Rа - dodają się jeszcze 10 spinów.