Automaty do gier Crazy Monkey hazardowe dla zabawy

GRAJ!

Automaty do gier — Crazy Monkey — to wirtualny słot o przygodach małpy z oryginalną grą bonusową i super-bonusowym hazardem. 5 walców, 9 linii, wesołych obrazków i możliwości grać bezpłatnie —to wszystko słot Małpy od kompanii Igrosoft.

Jak grać w automacie Crazy Monkey

Bezpłatna gra rozpoczyna się z sumy do 1000 kredytów, która zapisuje się na twój rachunek. Za pomocą klawisza «bet» gracz wybiera ten poziom stawek, w diapazonie od 1 do 25 kredytów, który chce. Wybrana przez ciebie ilość kredytów będzie postawiona na te linie, które wybierzesz za pomocą klawiszy cyfrowych, w ogóle ich od 1 do 9. Jeśli chcesz grać na maksimum, prosto naciśnij klawisz «max bet». Maksymalna suma, która może być zabrana z twego rachunku za jeden obieg - 225 kredytów. Żeby dokładniej zapoznać się z regułami gry, należy nacisnąć na klawisz «paytable», a, żeby zacząć w Crazy Monkey grać bezpłatnie – naciśnij na klawisz «start» w prawym dolnym kącie. Wszystkie kombinacje liczą się jak od lewej strony do prawej, tak i od prawej do lewej, zaczynając od skrajnych walców. Tu nie ma bezpłatnych obiegów, jak na automacie Disco Spins, gdzie jest nawet wybór między disko spinamy albo zwyczajnymi, jednak aparat Crazy Monkey może pochlubić się ryzyko-grą i podwójną bonus grą.

assets/uploads/new_in_text/crazy-monkey.jpg

Symbole i współczynniki

Dla strasznej afrykańskiej maski na automacie do gier Małpy jest odprowadzona szczególna rola, właśnie ten obrazek jest «dzikim» symbolem, ona może zastępować przy montażu kombinacji obraz motyla, bananów, śmiesznej kobry, kowadła, ananasa i nawet lwa. Sama maska ma współczynniki 100, 500 i 2000, właśnie na te cyfry mnoży się stawka na linię, jeśli pojawia się kombinacja z trzech, czterech albo pięciu takich symboli.

Beczka ma mnożniki 2, 3, 10. Następnym, za zwiększeniem, idzie obraz łączniku bananów, za nich dają 3, 5, 20 kredytów na każdy postawiony. Kobra przynosi graczowi 5, 10, 50 stawek za kombinacje, kowadło - 10, 30, 100, ananas - 20, 50, 200. Lew przejawia dużą hojność - on daje 30, 100 i 500 kredytów. Lecz najwięcej zdolne dać graczowi kombinacji z nazwą gry «Crazy Monkey» - 200, 1000 i nawet 5000.

Ryzyko-gra

Wypadanie jakiejkolwiek wygranej kombinacji nadaje prawo do uczestnictwa w ryzyko-grze. Żeby potwierdzić swoją zgodę na uczestnictwo, wystarczy nacisnąć na jeden z kolorowych klawiszy. Reguły takich gier są bardzo proste - należy tylko zgadnąć, która z odwróconych kart po swojej godności większa, aniżeli karta dilera, która już jest otwarta. Jeżeli karty okażą się jednakowymi, suma na twoim rachunku nie zmieni się, jeśli twoja karta okaże się we właściwy sposób powyżej, aniżeli u dilera - wygrana zwiększy się do dwóch razy, mniejsza - wygrana spłonie. Przy czym, jeśli diler odkrywa dużą kartę, to lepiej nie ryzykować i zabrać wygrane pieniądze.

Gra bonusowa i sekret przechodzenia

Pojawienie się na ekranie trzech i więcej podobizn z małpą, której są poświęcone automaty do gier, wywołuje początek gry bonusowej. Tu należy podpowiedzieć swojej małpię, za pomocą cyfrowych klawiszy, za którą lianę należy pociągnąć, żeby spadły banany, a nie ciężki inny przedmiot. Za każdy łącznik bananów otrzymasz wygraną. W innym wypadku, gra ustąpi, jeśli tylko nie znasz sekretu automatu do gier Małpy. Małpa może być w hełmie, który broni od spadku ciężkiego przedmiotu. Chcesz, żeby ona znalazła się w hełmie? Wtedy należy grać na dużych stawkach i stawiać minimum 25 kredytów na jeden obieg.

Gra super-bonusowa z Małpą

Tym, komu uśmiechnęło się powodzenie, u kogo małpa szarpnęła za wszystkie pięć pędów liany, zdarza się możliwość przyjąć uczestnictwo w grze super-bonusowej. Tutaj wszystko bardzo łatwo. Podobnie do tego, jak w automatach Niedźwiedź i Pszczoła gracz pomaga niedźwiedziowi odszukać miód, wybierając z dwóch baryłeczek, tu należy wybierać między dwiema tabliczkami, na jednej z których jest nagroda, a na drugiej - zakończenie gry. I w bonusowej, i w super-bonusowej grze, wygrana może tylko zwiększać się, nawet w bardzo nieudanym wypadku, z rachunku gracza nic nie będzie zabrano.