Automaty hazardowe przez internet Diamond Dogs w polsce

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Jeśli w Hollywoodzie tak wiele gwiazd, tam na pewno powinne być «brylantowe» psy. Taką logiką kierowali się programiści kompanii Net Entertainment, kiedy stwarzali automat do gier Diamond Dogs. Stroje od projektantów mody, brylanty, złote ozdoby i naczynie tu nie w ludzi, a w psów. 5 walców i 25 linii, bezpłatnych obiegów i glamurna gra bonusowa z psami- fotomodelkami – właśnie to przedstawia z siebie ten wirtualny automat.

Jak grać w automacie Diamond Dogs

Gracz musi wyznaczyć godność zabawowej waluty - ile wirtualnych pieniędzy będą mieściły się w jednej warunkowej «monecie». Za pomocą klawisza «dost. monet» on musi wybrać znaczenie w zasięgach od 0,01 do 10. Następny krok - wybór stawki na linię. Klawiszem «poziom stawki» wybiera się znaczenie od 1 do 4. Po tych działaniach należy wybrać ilość linii, na których będzie prowadziła się gra. Warto pamiętać, że na wirtualnych automatach tego producenta wszystkie dodatkowe gry uruchamiają się tylko jeżeli z specjalnych symboli złoży się kombinacja w tej linii, na którą była zrobiona stawka. Jeśli ci wydają się te reguły zbyt skomplikowanymi, to ci musi spodobać się Sizling Hot Deluxe - słot, gdzie zaledwie 5 linii i ryzyko-gra.

assets/uploads/new_in_text/diamonddogs.jpg

Automat Diamond Dogs uruchamia się po naciśnięciu klawisza z dwiema strzałkami. Walce zatrzymają się i, jeśli złoży się chociaż jedna wygrana kolejność, będzie pokazana piękna animacja, i w lewym polu pojawi się suma wygranej. Za pomocą klawisza «maks. stawka» można uruchomić obieg z maksymalnie możliwą stawką. Kombinacja uchodzi za wygraną jeżeli ona zaczyna się od pierwszego walca i idzie od lewej strony do prawej.

Obrazy gwiaździstych psów

«Dzikim« symbolem na automacie Brylantowe Psy występuje podobizna buldoga z złotym łańcuchem i napisem »wild«. On może pomóc w stworzeniu kolejności, zastępując sobą inne obrazki, oprócz rozrzutu i bonus-symbolu. Jeśli wypadnie kolejność z 2, 3, 4, 5 takich obrazów, to otrzymasz współczynnik 5, 200, 2000 i 10000. Podobizna psa- fotografa odkrywa dostęp do bonusu. A podobizna pieska w różowych przeciwsłonecznych okularach wykorzystuje się jako rozrzut. Kombinacje z tych obrazków przynoszą graczowi mnożniki 2, 4, 25, 100, przy czym, z mnożeniem na łączną sumę stawki. Jeśli wypadają więcej dwóch rozrzutów, to zaczynają się bezpłatne obiegi.

Inne symbole dają wygraną tylko w razie wypadania 3, 4 albo 5 jednakowych obrazków po kolei. Litery «J» i «Q» na psich medalach przynoszą 2, 12, 60, za «K» daje 5, 30, 90, za «А» - 5, 60, 120. Kość z kokardą przynosi 10, 60, 120, złota miska - 15, 90, 240, tyle dają i za kombinacje z kranem pożarnym. Więcej monet można otrzymać za elitarne psie budki - 50, 120, 600.

Bezpłatne gry

10 bezpłatnych gier można otrzymać jeżeli na ekranie automatu Diamond Dogs pojawi się trzy, cztery albo pięć symboli rozrzutu - pieski w okularach. Nic naciskać nie trzeba, słot sam uruchomi obiegi po ostatniej stawce, a wszystkie wygrane, które wypadły podczas tych spinów, będą potrojone. Dodatkowe spiny można otrzymać i podczas samych bezpłatnych obiegów, lecz wtedy wygrane będą liczyły się z zastosowaniem zwykłych współczynników.

Gra bonusowa z psami-fotomodelkami

Jeśli ci udaje się zebrać kolejność z trzech, czterech albo pięciu obrazków z psem-fotografem, w tej linii, która była aktywna, zaczynając od lewego walcu, to w jakości nagrody on otrzyma grę bonusową. Pojawią się 12 psów w postaci gwiazd filmowych, należy fotografować ich za pomocą kamery fotograficznej. Jeśli zdjęcie wychodzi udanym - na rachunek dodają się monety, jeśli że na nim będą defekty pod postacią psiej łapy, to gra zostanie skończona.