Automaty hazardowe na telefon hot spot zagraj Disco Spins

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Automat do gier Disco Spins jest dokonany w stylu epoki 80-ch, gdzie na ciebie czekają tańce Disko, kule krystaliczne i jaskrawe stroje. Amatorom rytmicznej muzyki proponują się ciekawe reguły gry, niezwykły «dziki» symbol, Disco obiegi albo zwykłe bezpłatne gry na wybór ze stałą ilość aktywnych linii - 20.

Jak grać na automacie Disco Spins

Ilość środków w jednej monecie reguluje się za pomocą prawego i lewego klawisza przy napisie «coin value», w zasięgach od 0,01 do 10. Ilość linii zmieniać nie można, ona zawsze dorównuje 20. Można tylko wyznaczać, ile monet będą postawiono na każdą z nich, dla tego służy prawy i lewy klawisz przy napisie «level». Można prowadzić grę w zasięgach od 1 do 10 monet na każdą linię. Więc, koszt jednego obiegu chwieje się w zasięgach od 20 do 400 jednostek waluty gry.

assets/uploads/new_in_text/discospins.jpg

Żeby zacząć grać na automacie Disco Spins, należy uruchomić obiegi walców. To można zrobić w trzy różne sposoby. Jeśli nacisnąć klawisz «autoplay», to uruchomi się automatyczny reżim, bez zatrzymań się, po ostatniej zrobionej stawce. Naciśnięcie klawisza z dwiema półokrągłymi strzałkami uruchamia jeden obrót po ostatnim poziomie stawki, a naciśnięcie na klawisz «max bet» - jeden obrót z maksymalną ilością monet na każdej linii gry. Kolejność uchodzi za wygraną, jeśli ona bierze swój początek na pierwszym walcu i idzie od lewej strony do prawej. Żeby dowiedzieć się, ile można otrzymać wygranych za kombinację z pewnego rodzaju obrazów, wystarczy nacisnąć na rysunek, który ci interesuje, prosto na walcu. Jeśli nacisnąć na klawisz «paytable», to wirtualny automat pokaże wszystkie reguły i współczynniki od wszystkich możliwych kombinacji.

Symbole tancerzy Disko

Główna właściwość automatu Disco Spins - ciekawe reguły «dzikiego» symbolu. Przy obiegu walców, każde z piętnastu pól otrzymuje okazyjny kolor. Obrazy z tancerzami mają utrwalony kolor. Jeśli kolory tancerza i pola jednakowe, to taki symbol zostaje «dzikim», on potrafi zamienić jakikolwiek inny rysunek, oprócz rozrzutu - krystalicznej kuli z napisem «scatter». Jeśli on będzie w jakimkolwiek miejscu na 3, 4 albo 5 walcu, licząc od lewej strony, to gracz otrzyma na wybór dwa warianty bezpłatnych gier.

Tylko kombinacje z 3, 4 albo 5 symboli mogą przynieść wypłatę. Wykorzystują się takie współczynniki. Litera łacińskiego alfabetu «J» przynosi zwiększenie stawki do 5, 15, 50 razy. Za «Q» i «K» można otrzymać 5, 20, 75 monet na postawioną. Litera «А» w kombinacjach przynosi 5, 30, 100. Tancerz Disko w błękitnym kostiumie może dać 15, 50, 125, w zielonym - 20, 75, 150. Fiolet kostiumu daje mnożniki 25, 100, 200, żółty - 30, 125, 500. Najcenniejszy jest piktogram z tancerzem w czerwonym, za taki piktogram wypłaca się wygrana z współczynnikami 40, 200, 1000. Lecz to nie największe współczynniki, które mogą dawać wirtualne słoty, tak, na przykład, automat Sweet Life 2 za kombinację z nazwą gry zwiększa stawkę do 5000 razy, jeśli wypadną 5 obrazów na aktywnej linii.

Disko obiegi albo zwykle gry bezpłatne  

Żeby na automacie Tańce Disko otrzymać gry bezpłatne, należy zebrać na 3, 4 i 5 walcu, w jakimkolwiek miejscu 3 rozrzuty - krystalicznych kul. Nadaje się wybór między dwoma reżimami: Disko obiegu albo zwyczajnego. Podczas Disko spinów automat przeprowadzi 10 bezpłatnych gier po ostatniej zrobionej stawce. W tym reżimie będą pojawiały się tylko obrazki z tancerzami i krystaliczne kule, lecz można będzie dodatkowo otrzymać spiny. Jeśli złapać 2 kulę na 3, 4 i 5 walcu, to dodadzą się jeszcze 3 dodatkowe spiny, a jeśli złapać 3, to od razu 10.

W innym reżimie walce będą kręci się bezpłatnie 15 razy i będą wykorzystywały się wszystkie możliwe obrazy. Wygrane kombinacje będą liczyły się na pomnożone na 3. W tym reżimie też można otrzymać dodatkowe spiny. Za 2 rozrzuty na walcach 3, 4 albo 5 dodają się 3 spiny, za 3 takich symboli - 15. Wszystkie one będą automatycznie dodane do potocznych.