Automaty hazardowe internetowe do gier hot slot Dolphin's Pearl

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Szczeliny Dolphins Pearl .Ten online slots z darmowymi spinami, które działają z pojawieniem się w grze trzy perły ryzyka dziki symbol i delfiny. Zagraj za darmo automatem Pearl Dolphin,to jest bardzo wygodne, ponieważ projektowanie graficzne wykonane w delikatnych odcieniach błękitu.

Jak grać na maszynie Dolphins Pearl

Należy nacisnąć przycisk «zakład jedno» gracz musi wybrać kwotę, która ma być umieszczona na każdej linii aktywuje je. Każde naciśnięcie tego przycisku spowoduje zwiększenie zakład o jeden rząd wielkości. Minimalna stawka to 1 kredyt, a maksymalna - 100 kredytów. Następnie można przystąpić do aktywacji linii, odbywa się to za pomocą klawiszy numerycznych, można wybrać dowolną liczbę nieparzystą od 1 do 9. Aby grać o wysokie stawki, należy nacisnąć przycisk «bet max», po naciśnięciu tego przycisku, całkowita stawka będzie 900 punktów.

assets/uploads/new_in_text/dolphin-pearls.jpg

Naciśnij przycisk "Start", aby rozpocząć odtwarzanie darmowe automaty Dolphins Pearl. Szczeliny zaczyna się od wybranej pozycji. Jeśli dodać jedną z możliwych kombinacji wygrywających, które są wymienione w tabeli, zwany «info» guzik, w dolnej części ekranu zostanie wyświetlony ilość i uzyskać prawo ryzykować grę. kombinacje wygrywające są pod uwagę jedynie wtedy, gdy linia identyczny obraz tworzy od strony lewej do prawej, z pierwszego bębna. Dzięki «automatyczny start» klawisza można uruchamiać maszyny w trybie automatycznym. Każda następna rotacja nastąpi na wybrane parametry, wygrane będą liczone automatycznie, ale nie można dostać się do gry ryzyka.

Symbole i współczynniki

Główny bohater, który jest również "dzikich" w tym gnieździe - Delfin. Kombinacje tych obrazach doprowadzić do odtwarzacza 10, 250, 2500, 9000 kredytów za każdy dostarczony. Delfin może zastąpić każdy inny symbol w wygrywającej kombinacji rośnie dokładnie dwa razy. Jedynym ikonę, która nie jest zastępowana przez Delfin - to kamień w otwartej muszli, ponieważ działa jako rozproszony. To nie byłby rozstrzygnięty perły na bębnach automatu do gier, o ile spadła 2, 3, 4, 5, gracz otrzyma nagrodę, która jest obliczana przez czynniki 2, 5, 20, 500 pomnożonej przez liczbę aktywnych linii. Ponadto, więcej niż dwie perły ekranie powoduje darmowe spiny.

Alfanumeryczne obrazy na automatach Dolphins Pearl dodane w połączeniu z następującymi czynnikami. "Dziewięć" wnosi do skarbca gracza 2, 5, 25, 100 kredyty na etapowej "kilkunastu», «J», «Q» - 5, 25, 100. litery "A" i "K" są okazją, aby pomnożyć stawkę przez 10, 50, 125. Wszystkie rodzaje ryb żółtych oceniane jednakowo dla tych wskaźników są 15, 75, 250 Sea horse przynosi kilka więcej - 20, 100, 400. kraby i promieni można uzyskać 2, 25, 125, 750. Podobne znaków można jeszcze znaleźć na Pearl automatu do gier Małej Syrenki, to gniazdo jest także o głębokości oceanu światowego i jego mieszkańców.

Ryzyko gry

Jeśli okaże się, że korzyści z tego korkociągu jest zwiększenie, naciśnij natychmiast po utracie kombinację klawiszy «» Gamble, bo dostać się do gry ryzyka. W każdej chwili można nacisnąć przycisk "Start" i powrócić do gry głównej, pisanie aktualnej kwoty bonusu na koncie. Gra Ryzyko nie jest skomplikowana. Konieczne jest, aby kliknąć na kolor, który powinien być ukryty z mapy. Jeśli odgadnąć kolor karty i dopasowane do wyboru, suma nagród jest mnożona przez dwa, a dostaniesz kolejną szansę. Tak szybko, jak się pomylisz, wszystkie wygrane zostaną utracone.

15 darmowych gier

Wolne obroty na automacie Dolphin rozpoczyna się po ekranie zostaną wyświetlone trzy lub więcej obrazów z perła w otwartej muszli. Bębny obracają się 15 razy za darmo, a wygrana będzie brane pod uwagę trzy razy stosunek, podobnie jak w gnieździe szczęście Ladys Charm. Pod koniec gry można zobaczyć łączną kwotę nagrody. W przypadku robienia zdjęć z pereł pojawiają się podczas tej promocji, należy ponownie uruchomić 15 darmowych gier.