Automaty hazardowe w polsce za darmo online Evolution slot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Firma Net Entertainment stworzyła na automacie do gier Evolution teorię Ewolucji Darwina. Tutaj wyraźnie zilustruwano przekształcenie najprostszych organizmów w złożonych. Oprócz śmiesznych i zabawnych animacji, czeka na ciebie fascynująca rozgrywka z 25 liniami i darmowymi grami ze specjalnym trybem "Ewolucja", pozwalający zwiększyć szanse na duże wygrane. Ciekawe, że pięć bębnów tego online automatu nie obracają się, jak zwykle, z góry na dół, a odwrotnie.

Jak grać na automacie Evolution

Wartość jednej monety w kredytach zmienia się za pomocą przycisków znajdujących się obok z odpowiednim napisem. Zakres jest tutaj bardzo duży – zagrać można na 0,01 kredytu, a można i na całe 10 kredytów w jednej monecie. Liczba linii, na które trafia stawka ustalona na poziomie 25, gracz nie może zmienić tę liczbę. Można tylko zmienić liczbę monet, które zostały postawione na każdą z nich, w zakresie od 1 do 10, za pomocą klawiszy znajdujących się pod napisem "poziom stawki".

assets/uploads/new_in_text/evolution.jpg

Po naciśnięciu okrągłej klawiszy w centrum panelu sterowania, automat włącza jeden obrót po wybranym poziomem stawki. Jeżeli nie zamierzasz zwiększyć lub zmniejszyć ilości wirtualnej waluty na liniach, to skorzystaj z przycisku "autoplay". Ona uruchamia tryb, w którym na online automacie Evolution dokonuje się ciągłych obrotów. Tak jak w tym slocie nie ma ryzyko-gier, taki tryb pozwala się zrelaksować i cieszyć się procesem gry. A klawisz "max bet" uruchamia jeden obrót z maksymalnie możliwym poziomem stawki. W lewym dolnym rogu ekranu znajdują się klawisze narzędzia, z ich pomocą można dostosować ustawienia obrazu i dźwięku na swój smak. Aby kombinacja przyniosła wygraną, ona musi zaczynać się na pierwszym bębnie i iść kolejno od lewej do prawej strony. Klikając na dowolny obraz na polu ekrana, można zobaczyć współczynniki  złożonej kombinacji. A za pomocą przycisku "tabela wypłat" można szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi zwycięskimi mnożnikami i zasadami gry online automatu.

Symbole bakterii i zwierząt

Służbowe zdjęcia na tej maszynie są bardzo proste, w wyglądzie odpowiedniego nadpisu i stylizowane pod tematykę maszyny do gry. Dziki symbol – jest to napis "wild", może on pojawić się tylko na 2, 3, 4 lub 5 bębnie, jeżeli liczyć od lewej do prawej strony. Zastępuje wszystkie zdjęcia, oprócz zdjęć, które wywołują darmowe gry. Za wywołanie tej funkcji odpowiada rysunek z napisem "free spin", który również może twotzyć zwycięskie kombinacje. Za 2, 3, 4, 5 takich obrazów na linii można uzyskać mnożnik 2, 4, 20, 100, przy tym mnoży się cała kwota, którą gracz postawił na 25 liniach.

Każda ikona na automacie Ewolucja ma swoją nazwę, one mogą tworzyć kombinacje tylko z 3, 4, 5 takich samych rysunków. Klasyczne symbole kart do gry "10", "J", "Q", "K" i "A" przedstawiono w postaci bakterii. Za pierwszy "Primo blobulus" daje się współczynniki 2, 10, 40. Następny, "Blobulus astrum" przynosi 3, 12, 50. Dalej jest "Jellocus finnum", dający współczynniki 4, 15, 60. Następny etap rozwoju – "Jellocus squidae", za to dostajemy 5, 20, 80. Ostatni etap rozwoju na poziomie bakterii - "Crustacio springum", który daje 10, 25, 100. Pozostałe zdjęcia już są podobne do współczesnych zwierząt, noszą następujące nazwy i przynoszą takie mnożniki. "Albus slugus" daje 12, 50, 150, "Bestia dentum" - 15, 60, 175. Zielony potwór "Basilisk hairicus" ocenia się na 20, 75, 200, podobny do zająca "Basilisk pluma" - 25, 100, 250. A najwięcej można uzyskać za wiewiórkę ze skrzydłami muchy "Draconius rex" - 50, 150, 500. Jeżeli ci się wydaje, że te współczynniki nie są bardzo duże, to należy zwrócić uwagę na automat Lady Charm, gdzie maksymalny współczynnik wynosi 9000.

Darmowe gry i specjalny tryb "Ewolucja"

Darmowe gry, odbywające się po tych parametrach stawki, które gracz wybrał ostatnimi, po tym, jak na ekranie automatu Evolution, w dowolnym miejscu i w dowolnej kolejności pojawią się trzy zdjęcia z napisem "free spin". Za trzy takie rysunki daje się 10, za cztery – 15, a za pięć – aż 20 darmowych obrotów. Podczas nich włącza się firmowa funkcja "Ewolucja". Jej istotą jest to, że jak tylko powstała dowolna zwycięska kombinacja, wszystkie rysunki, które w niej były i są takie same jak na polu ekrana, poddają się procesowi ewolucji. Przekształcają się one w następną w tabeli po wielkości mnożnika, ikonę, ale tylko w ramach swojej ewolucyjnej grupy. "Dzikie" symbole nie rozwijają się. Tak na bębnach stopniowo zmniejsza się różnorodność obrazów, poprzez ewolucję "tańszych" obrazów i zwiększa się szansa na uzyskanie dobrej kombinacji.