Automaty hazardowe w sieci jak wygrac Fortune Teller

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Jeśli chcesz znać swoją przyszłość - iść do cygańskiej wróżki lub spróbować grać za darmo na komputerze Wróżenie z firmy Net Entertainment. Tutaj dostaniesz black-eyed i piękne, a długa droga i magiczną piłkę. Na tym automacie można wybrać maksymalnie 30 linii na pięciu bębnach, gry premiowej z kartami i wolnych obrotów.

Jak grać w automacie Fortune Teller

Aby ustawić wymaganą liczbę punktów w grze waluty - monety, należy użyć przycisku "Ven. monet. " Aby wybrać żądaną liczbę wierszy, dla których te monety, trzeba użyć przycisku "linii Zakłady" zostanie dostarczona. Automat Fortune Teller, można postawić na dowolnej liczbie wierszy od 1 do 30. Każdy z nich można umieścić od 1 do 4 monet, odpowiednią ilość wybranego poziomu stóp "" klucz.

assets/uploads/new_in_text/fortune-teller.jpg

Uruchomienie urządzenia przeprowadzana jest okrągły online przycisk znajdujący się w środkowej części panelu sterowania lub przez naciśnięcie przycisku "max. Stopa ". W pierwszym przypadku bębny zmieni z szybkością wybraną przez gracza, a druga - na najwyższym poziomie, co jest możliwe tylko. Na dole po lewej to małe przyciski, które dostosowuje jakość obrazu i poziom hałasu. Zasady gry i cała tabela współczynników zwanych «tabeli wypłat» kliknąć znajdujący się tuż przy boisku w lewo. Uważany wygrywając tylko te sekwencje, które rozpoczynają się od bębna №1 i rozciągają się od lewej do prawej.

Symbole i współczynniki

Na wszystkich oficjalnych symboli występujących na automacie Fortune Teller zastosować odpowiedni napis w języku angielskim. "Dziki" symbol z napisem "dzikie", zawiera obraz dłoni z oczu, nie tylko on może zastąpić dowolny inny obraz, z wyjątkiem rozrzutu, ale także wygraną sekwencja. Do "dzikich" symboli wygranej ze współczynnikami 3, 200, 2000, 7500. Rozprzestrzenianie to magiczna kula "a rozrzut" znak, że rozwija się w zwycięskiej sekwencji, niezależnie od położenia na ekranie urządzenia. 2, 3, 4 i 5 z rysunku można uzyskać współczynnik 2, 4, 50, 200, pomnożonej przez całkowitą ilość zakładu. Dodatkowo, trzy lub więcej magiczne kule podano 12 darmowych spinów. Portret-cygańskiej wróżki z napisem «» premii daje okazję spróbować swoich sił w grze bonusowej.

Wszystkie pozostałe symbole doprowadzić ilość tylko jeśli sekwencja będzie tworzyć 3, 4 lub 5 identycznych obrazów. Większość z nich "tanie", to "dziesięć", bo to jest podane 2, 15, 75 monet na każdy dostarczony. Te same czynniki, także przynosi "waleta kier." Rysunek, który przedstawia tamburyn Cygan z literą "Q" lub "K" ma mnożnik 5, 25, 100. sam bęben, ale z literą "A" przynosi 10, 50, 125 cygańskim mają proporcje 15, 60, 250, czarny kot Fortune teller - 20, 100, 500. same czynniki i postać z chowu ogiera.

Darmowe gry

Darmowe obroty można uzyskać, jeżeli bębny Fortune Teller internetowe będą co najmniej trzy znaki magicznej kuli. Dajemy 12 darmowych spinów. Podczas nich gracz nie wymaga żadnych działań. Korzyści z połączeń zostanie wypłacona w wysokości potrójnej, chyba że takie graczem rotacji otrzymał w darmowe gry, są tam zwykłe czynniki. Ponownie można uzyskać bezpłatnie na maszynie tyłu i weneckiego karnawału.

Gra premiowa i  karty wróżki

Slot Fortune Teller, gra bonusowa prezentowana jest w trzech lub więcej portretowych wróżenie gypsy, spadł w wierszu, który był zakład, zaczynając od skrajnej lewej szpuli. O jedenastej karty pojawiają się na ekranie, leżącego twarzą w dół. Jest to konieczne, aby otworzyć je jeden po drugim. W przypadku prawidłowego wyboru gracz dostaje monet na koncie, aw przypadku błędu - bonus zostanie zakończone.