Automaty hazardowe co to jest zagraj za darmo Fruit Cocktail

GRAJ!

Automaty Truskawki przyciągają swoją tematyką i oryginalną bonus grą. Przekonaj się w tym, próbując zagrać w Owocowy Koktajl online za darmo. Słynna firma Igrsoft stworzyła ten slot z pięcioma bębnami, trochę rozszerzając klasyczną dla branży gier tematykę owoców. Jasne i proste zasady gry na dziewięciu liniach, dodatkowa gra z ciekawą fabułą i typowe dla doświadczonych graczy symbole owoców na bębnach – to darmowy automat do gry slot Fruit Cocktail.

Jak grać na automacie Owocowy Koktajl

Darmowa gra zaczyna się od wyliczenia na konto gracza 1000 kredytów. Te pieniądze można postawić na 1, 3, 5, 7 lub 9 liniach. Stawka na linię waha się w granicach od 1 do 25 punktów i ustawia się za pomocą przycisku "bet". W ten sposób, minimalnie za jeden obrót można zapłacić 1 kredyt, a maksymalnie - 225. Kombinacje na automatach Owocowy Koktajl liczą się jak od lewej do prawej strony, tak i odwrotnie, ale tylko od skrajnych cewek. Obroty uruchamia się za pomocą klawisza z napisem "start". Jest jeszcze przycisk "help", który wyświetla tabelę kursów i szczegółowy opis zasad gry.

assets/uploads/new_in_text/fruit-cocktail.jpg

Owocowe symbole automatu

Obrazy z różnych owoców stały się już klasykami branży gier, spójrz tylko na slot Sizzling Hot. Oto i automat Truskawki wykorzystuje zdjęcia wiśni, moreli, jabłka, arbuza, gruszki i cytryny. Symbole te mogą być zastąpione w dowolnej kombinacji symbolem, przedstawiający owocowy koktajl, wykonany bezpośrednio w półmisku owocowym, tak zwanym, "dzikim" symbolem. A po zebraniu linii z tym obrazem można uzyskać współczynniki 100, 500 i 2000 za 3, 4 i 5 zdjęć.

Za kiść z trzech wiśni można uzyskać współczynnik 2, 3 lub 10, jeśli zebrać kombinację z trzech, czterech lub pięciu owoców tego typu. Jabłko przyniesie graczowi współczynniki 10, 30 i 100, morela – 3, 5, 20, a cytryna – 5, 10 i 50. Najcenniejszy obraz na bębnach – nazwa samej gry Fruit Cocktail, ona przynosi 200, 1000, a nawet 5000 kredytów za każdy wystawiony. A na początku gry bonusowej, należy zebrać więcej dwóch zdjęć z truskawką. To jagoda jest symbolem slotu, także jak pomidor na automacie Crazy Fruits.

Ryzyko-gra

Zwiększyć każdą wygraną w głównej grze, można za pomocą ryzyko-gry. Aby ją rozpocząć, należy po pojawieniu się każdej zwycięskiej kombinacji nacisnąć klawisz "double". Wtedy dealer wyda pięć kart i otworzy jedną z nich. Musisz wybrać jedną z czterech pozostałych, która będzie "mocniejsza" dealerskiej, w tym przypadku twoja wygrana zostanie powiększona w dwa razy i będziesz mógł powtórzyć grę. W przypadku, jeśli twoja karta będzie "słabsza" - wygrana spłonie. Zakończyć ryzyko-grę i zostawić sobie aktualne wygrane można za pomocą klawisza "start".

Gra bonusowa Truskawki

W grze bonusowej, rozpoczynającej się od pojawienia trzech, czterech lub pięciu uśmiechniętych truskawek na ekranie, od gracza nie wymaga się żadnych działań. Pojawią się trzy bębna. Po ich obrocie pole automatu zmieni się, po nim będzie biegać podświetlana ramka, która będzie zatrzymywać się na różnych symbolach. Jeśli dany symbol jest obecny na trzech bębnach, to gracz otrzyma nagrodę. Wcześniej otrzymana wygrana pomnoży się przez współczynnik tego symbolu, na którym ona się zatrzyma. Wiśnia -2, morela – 5, cytryna – 10, jabłko – 20, gruszka -50, arbuz – 70, nazwa gry Fruit Cocktail" – 100. Dodatkowa gra kończy się, jeśli podświetlenie zatrzyma się na symbolu "exit", ale w zależności od ilości zdobytych truskawek, można uzyskać jeszcze kilka gier – 1, 2 lub 3.