Automaty hazardowe graj Gonzo's Quest za darmo hot spot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Tematyka Gonzos Quest (Gonzo Quest) – przygody konkwistadora, który pojechał do Nowego Świata w poszukiwaniu złota. Gracz będzie musiał przejść całą drogę do rzeki Eldorado. Automaty do gier Gonzos Quest (Gonzo Quest) – to sloty z niezwyklymi zasadami, darmowymi grami, z 20 liniami i 5 bębnami. Ale bębny tego automatu nie obracają się, zmiana symboli odbywa się za specjalną technologią firmy NetEntertainment, otrymała ona tytuł Avalanche (Lawina).

Jak grać w Gonzo Quest

W trybie bezpłatnym gracz wybiera wartość jednej monety od 0,01 do 10 i poziom stawki od 1 do 25 monet. Tutaj 20 zafiksowanych linii, więc jeżeli naciśnąć klawisz "max bet", to na linię będzie ustawiono maksymalną ilość monet - 500. Większą ilość aktywnych linii mogą zaoferować tylko kilka slotów, np. automat Slotopol - tam 21 linia. Kombinacje liczą się od lewej do prawej strony, z pierwszego bębna. A żeby zacząć grać za darmo, trzeba nacisnąć klawisz ze strzałkami. Można również skorzystać z przycisku "auto", aby wybrać żądaną ilość spinów.

assets/uploads/new_in_text/gonzos-quest.jpg

Zamiast obrotów bębnów w automacie Gonzo Quest znaki po prostu spadają z góry. Jeżeli powstała zwycięska kombinacja, symbole, biorący udział w niej znikają, a na ich miejsce z góry spadają nowe. Przy tym wzrasta współczynnik, zaczyna pracować mnożnik – 2, 3, 5. Funkcja ta nazywa się Lawina, ona trwa, dopóki nie przestaną składać się zwycięskie kombinacje.

Symbole i współczynniki

Wszystkie zdjęcia na bębnach automatu Gonzos Quest – maski azteków. Szara maska przynosi wygraną w wysokości 3, 10 i 50 stawek, odpowiednio do 3, 4 i 5 zdjęć, różowa – 4, 15 i 75, pomarańczowa – 5, 20, 100, fioletowa – 10, 25 i 200. A najbardziej "drogie" maski - złota, zielona i niebieska - przynoszą jeszcze większe zwycięstwo. Za trzy zdjęcia na linii dają 15, 20 i 50, odpowiednio za cztery – 50, 100, 250, a maksymalna wygrana wynosi – 500, 1000 i 2500, w zależności od koloru maski. Ale to nie są największe mnożniki, które mogą dać sloty. Tak, na automacie Złote Serce maksymalny współczynnik wynosi 10 000.00

Jako "dziki" symbol wykorzystuje się tutaj nie maska azteków, a znak zapytania, który może zastąpić każdy inny obrazek na linii, nawet symbol Swobodny spadek – maska w kole, trzy takie maski dają 10 darmowych spadów.

10 darmowych spadów

Pojawienie się na automacie Gonzos Quest trzech lub więcej ikon Swobodnego spadania, które pojawiły się kolejno od lewego bębna, uruchamia darmowe spady. Po tym, włączją się 10 spinów, podczas których monety z konta gracza nie są zabierane. A współczynniki, na które mnoży się wygrana, wzrastają za każdym razem, jak tworzy się kombinacja w wyniku spadu dodatkowych znaków, które pojawiły się na miejsce zwycięskiej kombinacji. Lawina podczas gry bonusowej daje takie mnożniki – 3, 6, 9 i 15. Jeżeli podczas gry bonusowej wyświetli się 4 piktogramy Swobodnego spadania rozpoczną się dodatkowe spady.