Darmowe automaty hazardowe jednoręki bandyta do gier Hellboy

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Właśnie film Hellboy, wyreżyserowany za motywami jednoimiennego komiksu, natchnął programistów z kompanii Microgaming na stworzenie automatu do gier Hellboy. Amatorów hazardu czekają znajomi bohaterzy, «dziki» symbol i rozrzut, ryzyko-gra, bezpłatne spiny w Superreżimie, i bonus «Underworld». I to wszystko będzie odbywało się na 5 walcach i 20 liniach z «kreskówkową» rysowaną grafiką.

Jak grać na wirtualnym automacie Hellboy

Za pomocą malutkich klawiszy «plus» i «minus», rozmieszczonych w lewej części paneli kierowania, można ustalić kurs monety, wykorzystywany na tym słocie, minimalne znaczenie dorównuje 0,01, a maksymalne - 0,25 kredytu. Następny krok - wybór ilości linii, na których będziesz grał bezpłatnie, można wybierać od 1 do 20. Dla tego należy naciskać na klawisz «linii», dopóki w okienku nad nim nie pojawi się potrzebna ci liczba. Ilość monet, którą będzie postawiono na każdą z nich, liczy się za pomocą klawiszu «monety», w zasięgach od 1 do 10. Stawka będzie liczyć się po takiej formule - ilość linii pomnoży się na ilość monet, pomnoży się na kurs monety. Czyli, jeśli ustalisz wszystkie znaczenia na maksimum, to za jeden spin z twego rachunku spiszą się zaledwie 50 kredytów. Żeby ci było łatwiej liczyć sumę stawki, skorzystaj z drugiego od spodu klawiszu w lewym dolnym kącie. Na nim napisano «demo monety/demo kredyty», on zmienia odzwierciedlenie wszystkich liczników z kredytów na monety i wstecz.

assets/uploads/new_in_text/hellboy.jpg

Słot uruchamia się po naciśnięciu na klawisz «spin» albo «post. na maks»., jeśli uważasz za lepsze grać na wielką skalę. Dla zapoznania się z tablicą wygranych i regułami pracy wirtualnego automatu Hellboy służy klawisz «przegląd wypłat». On wraca ciebie do mapy serwisu, a dla przewracania stron z regułami służą klawisze ze strzałkami, które pojawiają się nad nią. Pooglądać współczynnik za kombinację z pewnych obrazków, można również naciskając na ten obraz na polu gry. Dźwięk na słocie wyłącza się za pomocą malutkiego przycisku, rozmieszczonego w prawym górnym kącie. Kombinacje uchodzą za wygrane tylko w tych wypadkach, kiedy one wypadają w aktywnej linii, ciągną się od lewej strony do prawej, zaczynają się na walcu №1 i wniesione do tablicy współczynników.

Symbole i współczynniki

Najgłówniejszym i najcenniejszym obrazem na automacie Hellboy jest sama nazwa. On przynosi współczynniki - 100, 1000, 10 000, odpowiednio, za 3, 4, i 5 jednakowych obrazków. Poza tym, symbol «Hellboy» jeszcze i jest «dziki», on zastępuje wszystkie inne obrazki, oprócz rozrzutu, i dwoi wygrane za takie kombinacje. Jak rozrzut wykorzystuje się obraz ręki Hellboy. Za 2, 3, 4, 5 takich obrazów na ekranie otrzymasz współczynniki 2, 4, 25, 500, które mnożą się nie tylko na twoją ogólną stawkę. Za 3, 4, 5 takich piktogramów również otrzymasz prawo do bonusu «Underworld». 

Wszystkie inne obrazki mogą składać się do wygranej kolejności tylko z 3, 4 albo 5 identycznych obrazków. Cyfra «10» przynosi 5, 10, 80, litera «J» - 5, 12, 90. Za literę «Q» dają 6, 15, 100, za «K» - 8, 20, 125. Litera «А» przyniesie 10, 25, 150. Za podobiznę siwowłosego uczonego gracz otrzyma mnożniki 15, 40, 500. Zmiennik Hellboy, skuty do specjalnego skafandra, daje 20, 60, 750. Za dziwną istotę szarego koloru z zielonymi oczami bez źrenic płacą 30, 100, 1000. Dziewczyna, która wywołuje ogień, przynosi 40, 200, 2000. A za podobiznę samego Hellboy dają 50, 500, 5000.

Hazardowa ryzyko-gra

Po wypadaniu wygranej kombinacji, i pojawieniu się sumy premiowanych, możesz spróbować zwiększyć ich, zagrawszy w hazardową ryzyko-grę. To robi się za pomocą naciśnięcia na klawisz «grać». W tym reżimie możesz wybrać - zgadnąć kolor maści utajonej karty albo samą maść. Przy pierwszym wariancie współczynnik zwiększenia dorównuje 2, przy drugim - 4. Jeśli zgadniesz, suma będzie pomnożona na odpowiedni współczynnik, i ci zaproponują zaryzykować jeszcze raz. Lecz jeśli pomylisz się, to wszystkie premiowane spłoną.

Bezpłatne gry w Superreżimie

Superreżim uruchamia się przypadkowo, on nadaje prawo do 10 bezpłatnych spinów, spełnianych po ostatniej stawce. W tym reżimie kolejno okazyjnym sposobem będą wybrane trzy pozycje, na których do samego końca gier będą ustalone «dzikie» symbole. Ten reżim nie może być ponownie uruchomiony, jak, na przykład, na automacie Marco Polo, gdzie podczas bezpłatnych gier działa jeszcze i specjalny mnożnik.

Bonus «Underworld» przy współudziale Hellboy

Ten bonus gracz otrzymuje za trzy, cztery albo pięć symboli rozrzutu, pod postacią podjętej do góry czerwonej ręki Hellboy, które wypadły jednocześnie w jakimkolwiek miejscu ekranu gry. W nim zarządzasz głównym bohaterem, który musi znaleźć artefakty, które ochraniają się zaświatowymi siłami. Faktycznie, to jest pełnowartościową grą, w której należy zwalniać członków swojej drużyny, lecz wystrzegać się tuneli bez wyjścia, które wstrzymują grę. W ogóle tu są 4 poziomy, za każde osiągnięcie otrzymujesz dodatkowe monety, największa nagroda czeka tego, kto potrafi zdobyć najważniejszy artefakt w samym końcu.