Automaty hazardowe za darmo online Hot City internetowe

GRAJ!

Maszyna do gry Hot City musi się spodobać przedstawicielkom pięknej płci, bo jego twórcy NetEntertaiment czerpali natchnenie z popularnego serialu "Seks w wielkim mieście", opowiadojącego o życiu czterech nierozłącznych koleżanek. Gorące piękności, glamour i shoping, 25 linii, "dziki” symbol, darmowe spiny i wciągająca gra bonusowa – wszystko to online automat Hot City.

Jak grać na automacie Hot Miasto

Na online automacie Hot Miasto jest dostępny bardzo szeroki zakres poziomu stawek, za pomocą przycisku "coin value" można ustawić liczbę kredytów w jednej monecie, którą odbywa się zakład. Ciśnij na ten klawisz, póki nie pojawi się żądane cyfry od 0,01 do 0,5 kredytu. Następnie określ, ile monet od 1 do 4, chcesz postawić na każdą linię. To można ustalić za pomocą klawisza "bet level", znajdującego się w lewej części panelu sterowania. A za pomocą przycisku "bet lines", usytowanego w sąsiedztwie, można wybrać liczbę linii od 1 do 25, po każdym naciśnięciu zostaną one podświetlone na ekranie online automatu. Na samym dole, po lewej stronie, znajduje się cztery małe klawisze, określające poziom dźwięku, obrazu i innych parametrów technicznych.

assets/uploads/new_in_text/hot-city.jpg

Do uruchomienia automatu Hot City służy środkowy okrągły przycisk, po jego naciśnięciu włącza się jedna runda po wybranej przez gracza stawce. Dla tych, którzy lubią grać „na serio”, znajduje się przycisk "max bet", po jej kliknięciu zaczyna się jedna runda z maksymalnym dopuszczalnym poziomem stawek. Aby poznać szczegóły zasad gry i zobaczyć pełną tabelą współczynników, na polu ekrana naciśnij klawisz "paytable'. Nagrody są wypłacane tylko za kombinacje z takich samych obrazków, zebrane od lewej do prawej strony i od pierwszego bębna.

Symbole i mnożniki

Na automacie Hot City istnieją trzy służbowe ikonki. Pierwsza z nich - "dziki" symbol – para w miłości, może zamienić wszystkie inne rysunki, oprócz dwóch innych ważnych ikon. "Dzikie" symboli też mogą być składane w zwycięskie kombinacje, za nich dają współczynniki – 10, 100, 1000, 10 000, odpowiednio za 2, 3, 4 i 5 identycznych obrazków w rządzie. Następny symbol scatter, maszyna z kochankami, kombinacje z niego wypłacane są na podstawie łącznej kwoty stawek, dokonanych na wszystkie linie z pomnożeniem na 1, 5, 50 lub 250 w zależności od ilości zdobytych takich symboli. Trzy i więcej scatter-symboli otwierają dostęp do darmowych obrotów. Następna ikonka – pudełko z prezentem, daje dostęp do gry bonusowej, jeżeli ułożą się w kombinację z trzech lub więcej rysunków w rządzie.
Póżniej idą piktogramy, które układają się w zwycięskie kombinacje tylko z 3, 4 lub 5 zdjęć. Są one wypłacane w ten sposób. Damski smartfon ma współczynniki 3, 10, 75, zielona torba damska – 3, 15, 100. Pierścionek zaręczynowy w pudełku opłaca się mnożnikami 5, 20, 125, żółty samochód taxi – 5, 30, 150. Portrety czterech bohaterek serialu przynoszą jeszcze więcej. Za gorącą brunetkę z niebieską torbą daje się 10, 40, 200, za piękną z lampką czerwonego wina – 15, 50, 300, a za kobietę z laptopem – 20, 100, 500. Najwięcej gracz otrzymuje za portret gorącej blondynki z powiewającymi włosami, są wypłacane nawet kolejności z dwóch takich rysunków – 3, 30, 300, 1000 monet za każdą postawioną.

Darmowe gry

Łączna ilość darmowych spinów, które można uzyskać w grze online na automacie Hot City, zależy od ilości zdobytych scatter-symboli – maszyn z kochankami. Za trzy takie obrazy daje się 10, za cztery – 20, a za pięć – aż 30 darmowych gier. Wszystkie wygrane za kombinacje, otrzymanych w trybie free spins, są opłacane trzykrotnie więcej, z wyjątkiem tych przypadków, gdy gracz otrzymał takie spiny już podczas gry. Po tej samej potrójnej wysokości wypłacane są wygrane podczas darmowych obrotów na automacie Lucky Ladys Charm Deluxe.

Gra bonusowa

Trzy, cztery lub pięć zdjęć z "prezentem", które usytowane są jeden za drugim w aktywnej linii, zaczynając od skrajnego lewego bębna, dają prawo do udziału w grze bonusowej. Piękna brunetka okazuje się w sklepie, przed nią wystawiono mnóstwo par designerskich but damskich. Trzeba wybrać parę, a jej koszt w monetach gry zostaną zapisane na konto.