Gry za darmo hazardowe Igrosoft bez rejestracji na telefon

GRAJ!

Rosyjska firma Sp.o.o. „Igrosoft” dziś jest jednym z liderów na swoim rynku wśród dostawców oprogramowania dla kasyn internetowych. Firma prowadzi aktywną reklamę w Internecie, dlatego jej automaty do gry są powszechnie znane wśród gamblerów. Zazwyczaj firma tworzy maszyny do gry, które posiadają klasyczne charakterystyki: pięć bębnów, dziewięć linii, gry bonusowe oraz grę ryzyko.

Firma Igrosoft nie tworzy kopii słynnych znanych starych gier. Odmienność od innych firm polega na tym, że deweloperzy używają zaktualizowanych algorytmów matematycznych. Ich zdaniem, dane algorytmy cechują się niezawodnością i powodują wzrost popularności wśród graczy. Warto zauważyć, iż popyt na automaty gry od Igrosoft dość wysoki nie tylko w Rosji, ale też za granicą.

Obecnie firma produkuje wersje sieciowe automatów do gry i wersje dla przeglądarek, a także nadal sprzedaje płyty dla automatów, które znajdują się w kasynach naziemnych. Oprócz tego firma świadczy usługi dotyczące obsługi i przeprogramowania automatów do gry w offline kasynach.

Gry firmy Igrosoft

Za 15 lat swojej pracy firma Igrosoft zaprezentowała 20 gier slotowych. Wszystkie są wytrzymane w tradycyjnych barwach i stylistyce firmy, która się różni od innych. Każdy automat do gry posiada jaskrawe kolory, grafikę kreskówkową, tradycyjne efekty dźwiękowe i ciekawą tematykę. Wśród automatów do gry Igrosoft warto wyróżnić:

Większość z nich jest podobna, różnicę widać tylko w designie automatu do gry. Podczas rundy standardowej warto wybrać ilość linii i postawić zakłady, które wezmą udział w grze. Kombinacje na wygraną składają się z trzech lub więcej symboli, które układają się w jedną linię. Gra ryzyko dostępna na wszystkich automatach do gry i pozwala kilkakrotnie podwajać swoją ostatnią wygraną. Trzeba tylko wylosować kartę, która będzie miała większą wartość niż karta dealera. Gra bonusowa ma różne fabuły i zazwyczaj jej pomyślne przejście pozwala uzyskać dostęp do rundy superbonusowej.

Firma opracowała specjalne multisloty: Multi Fish (zawiera kilka uproszczonych wersji pokera) i w Game Coctail (zawiera prawie wszystkie powyżej wymienione gry).

Dla kasyna online dostępny jest własny serwer obliczeniowy oraz dodatkowa biblioteka, opracowana przez firmę Igrosoft. W krajach, gdzie gry hazardowe są zakazane, dostępne są tylko wersje automatów do gry, przeznaczone tylko do celów informacyjnych.

Najnowsze osiągnięcia

W ciągu ostatnego roku Igrosoft wyprodukowała tylko uaktualnione oprogramowania sprzętowe dla swoich płyt, w wyniku czego zostały naprawione błędy, dodane nowe liczniki oraz dokonano kilka innych zmian.

Właściciel i licencja

Według danych Jednolitego Rejestru Państwowego Osób Prawnych, Sp.o.o. "Igrosoft" została zarejestrowana na imię Stolarowa Timura, syna Georgija w sierpniu 2003 r. Innych informacji o właścicielu nie ma. Zaznaczono tylko to, że główna działalność firmy polega na rozwoju oprogramowania i świadczeniu usług doradczych. Dodatkowym rodzajem działalności Sp.o.o. "Igrosoft" jest handel hurtowy, tworzenie baz danych i zasobów informacyjnych.

W 2009 roku do Jednolitego Rejestru Państwowego Osób Prawnych została wpisana Sp.o.o. Igrosoft EXPORT, której właścicielem jest ten sam Stolarow. Dana firma zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym, pośrednictwem finansowym, doradztwem oraz przetwarzaniem danych.

Sprawy sądowe

Od 2011 roku o marce Igrosoft wspomniano w 542 prowadzeniach. Wśród nich są cywilne, administracyjne, karne oraz arbitrażowe prowadzenia. Prawie wszystkie te prowadzenia dotyczą nielegalnych kasyn, wykorzystujących produkcję firmy w sposób nielegalny. Większość przesłuchań odbyła się w obwodach Czelabińskim, Kirowskim, Niżniegorodskim i Tambowskim, a także w Republice Tatarstan.

Reklama i nadużycia

Dzisiaj ogromna liczba kasyn internetowych w swoich artykułach wspomina o firmie Igrosoft jako o liderze na rynku gier, dlatego nie potrzebuje ona dodatkowych akcji marketingowych. Chociaż właściciele takich kasyn próbują wabić graczy posiadaniem automatów do gry od znanego producenta, one wykorzystują algorytmy gry, które nie pozwalają graczom wygrywać duże nagrody. A na rynku naziemnych automatów do gry często handlują podrobionymi płytami od Igrosoft.

Lista automatów do gry

Dziś rosyjskiemu producentowi trudno jest konkurować z zagranicznymi dostawcami ze względu na to, że automaty do gry firmy ustępują pod względem jakości grafiki, dlatego też częściej można je spotkać w krajach WNP. Design takich slotów jest dość przestarzały, chociaż tematyka automatów do gry zawsze jest zabawna i ciekawa.

Specyfiką automatów do gry od Igrosoft jest obecność gry ryzyko, która ma unikatową mechanikę, niepowtarzającą się w żadnej innej firmie-deweloperze. Gry bonusowe w automatach do gry też wyróżniają się oryginalnością fabuły, które są częściowo podobne do innych producentów. Algorytmy matematyczne są opracowane przez firmę i dostosowane do ich indywidualnych zapotrzebowań. W każdej grze jest 9 linii, których aktywność można zmieniać. Standardową wysokość stawki na linię wynosi od 1 do 25 kredytów.

Firma Igrosoft zaprezentowała kilka zaktualizowanych wersje popularnych automatów do gry, wśród których się znajdują Crasy Monkey 2, Fruit Cocktail 2, Pirate 2 i inne. Prawdopodobnie deweloper nadal będzie tworzył ciekawe gry i aktualizował znane sloty.