Automaty hazardowe do pobrania Immortal Romance download

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Nieskończona seria opowiada o historii miłosnych, nie można wyświetlić tylko na ekranie telewizora, mogą grać szczeliny. Microgaming Spółka była w stanie rozwinąć na pięciu bębnach skomplikowane historię miłosną, która nie ma końca, ponieważ jej bohaterowie są nieśmiertelne wampiry. Na bawi Immortal Romance automacie czeka na was 243 stale aktywne linie, "dzika" symbol rozrzut, a cztery barwnych postaci, z których każda oferuje dostęp do wielu ich gry. Było w tym urządzeniu bez skomplikowanej relacji między postaciami, stare zamki z tajnych pomieszczeń, listów miłosnych, nie straciły znaczenie w ciągu stu la

Odtwórz Immortal Romance automat

Nacisnąć przycisk "+" i "-" można ustawić wartość monety, które będą wykorzystywane do licytacji - 0,01 lub 0,02. Naciśnij "monety" zmiany poziomu stóp na linii - od 1 do 10. Mimo to urządzenie jest stale aktywne uważa się 243 linii na spin z kontem jest obciążany tylko Zakład linii pomnożona przez 30. I natychmiast podnieść poziom stóp procentowych na najbardziej top, kliknij raz na "stawu skokowego. przy max. ". Grając na komputerze Immortal Romance gniazda online za darmo, można dostać się do swojego konta monet demo.

Klucz "spin", aby uruchomić bębny. Połączenie przyniesie ci nagrodę, jeśli rozpocznie się na pierwszym bębnie i przeciągnij w prawo, w jego składzie powinien zawierać liczbę identycznych znaków, co jest wymienione w tabeli nagród, nazywanych przez naciśnięcie przycisku "Zobacz płaci". Wszystkie możliwe linie w tej szczelinie jest stale aktywny, więc utrata każdego obrazu w pierwszym, drugim i trzecim bębnem jednocześnie zawsze przynosi nagrody.

Symbole i współczynniki

Symbol "Dzika" na wrzutowy Immortal Romance - logo z nazwą «Immortal Romance» gniazd internetowych. Może on być składany w kombinacji czynników, które są w 100, 250, 1500, i można je zamienić na inny obraz, z wyjątkiem rozproszenia. Kolejność, w jakiej uczestniczy postać "dzika", przynosi podwójną nagrodę. Spread, który służy jako uchwyt drzwi w formie głowę lwa, przynosi mnożników 30, 60, 600, 6000, w miejscu, które nie jest odrzucany na bębnach. Trzy lub więcej symboli scatter, daje dostęp do darmowych gier.

I wszystkie inne zdjęcia tego urządzenia przyniesie Ci nagród takich czynników. Dziewięć do dziesięciu czynniki zapewniają 5, 15, 100; litery «J» i «Q» - 7. 20. 125; "A" i "k" - 10, 25, 150; Book - 15, 60, 250; Zamek - 15, 60, 300; Amber - 20, 80, 350; Troy - 20, 80, 400; Michael - 30, 100, 450; Sara - 30, 100, 500. Maksymalny zysk jest równy 3,645,000 monet.

Więcej gier

Masz możliwość wzięcia udziału w kolejnych pięciu gier na automatach Immortal Romance. Wszystkie z nich, z wyjątkiem "Wild Passion", są tylko dla kombinacji trzech lub więcej rozprasza - klamki w formie głowy lwa. Każda następna gra jest otwierana po kolejnym trafieniu w trybie bonusowej.

"Dziki Pasja" jest podana losowo w głównym trybie gry. Od jednego do pięciu bębnów objętych postać "dzikiego", tworząc w ten sposób wiele kombinacji. Podczas bonus spinów nie może zostać uruchomiony.

Gra "Amber" - daje dziesięć darmowych obrotów na temat najnowszych stóp, działa dodatkowy czynnik 5, która pomnożona przez połączenie wszystkich nagród. może być wznowiona przez sekwencję trzech lub więcej rozprasza.

assets/uploads/new_in_text/Immortal-romance.jpg

Gra "Troja" jest podana po piątym przełomie trybie bonusowej. Piętnaście darmowe spiny, które odbyły się w ostatni zakład wykonane przez Ciebie, nietoperz w losowej kolejności daje dodatkowe czynniki - 2, 3, 6.

Gra "Michael" będzie dostępna po 10 trafień w trybie bonusowej. Dwadzieścia darmowe spiny, podczas której przypadkowo podane dodatkowy czynnik - 2, 3, 4 lub 5.

Po 15 trafień w trybie premii oferuje dodatkową grę "Sarah". Dwadzieścia pięć bezpłatnych obrotów. Szczególny charakter "Dzikie wino" może trzeciego zwoju, który włączy losowe znaki w "dzikim" pojawia. 2, 3, 4, 5 rozprasza dodatkowy bonus zostanie podany 1, 2, 3 i 4 dodatkowe wirowanie.