Automaty hazardowe Jack and the Beanstalk co to jest

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Kompania Net Entertainment zadedykowała ten wirtualny słot znanej bretońskiej bajce o chłopaczku, który po magicznej fasolce właził na niebo i utrafił do mieszkania wielkoluda. Do domu on przyniósł worek ze złotem i kurę, która niesie złote jajka. Wszystkich bohaterów baśni Jaś i magiczna fasola znajdziesz na walcach tego aparatu. A w planie zabawowym automat Jack and the Beanstalk proponuje pięć walców, dwa dziesiątki utrwalonych linii, «dzikiego» symbolu, który przemieszcza się, i bezpłatnych gier z szczególnym reżimem.

Grać na automacie Jack and the Beanstalk

Ilość aktywnych linii zmieniać nie można. Gra cały czas prowadzi się na dwóch dziesiątkach linii, numery których są zaznaczone z boków automatu - przy naciśnięciu na cyfrę, ukazuje się, jak ten szereg przechodzi po walcach. Stawki robią się monetami, ilość kredytów w monecie ustala się przełącznikiem «coin value». Są dostępne znaczenia od jednej setnej do połowy kredytu w monecie. Można postawić od jednej do dziesięć monet na linię. Stan rachunku graczy jest pokazany w lewym dolnym kącie, a łączna suma stawki, która spisuje się za jeden spin, w prawym kącie.

assets/uploads/new_in_text/Jack-and-beanstalk.jpg

Włączyć jeden obieg z wybranymi parametrami stawki można okrągłym klawiszem okrągłej paneli, który znajduje się w centrum. Uruchomić spin z maksymalnie możliwą stawką można klawiszem «max bet», rozmieszczonym po prawej stronie. A jeśli nacisnąć na klawisz «autoplay», to włączy się reżim automatycznych obiegów, gracz może wybrać ich ilość i ustalić dodatkowe dane. Wszystkie wygrane mnożniki i detale reguł gry są pokazane w specjalnej tablicę, która wywołuje się klawiszem «paytable». Na dole po prawej stronie są rozmieszczone dodatkowe parametry kierowania - regulatory głośności, jakości obrazu, automatycznego reżimu gry i dostęp do informacji. Premiowana kolejność składa się z trzech albo więcej jednakowych symboli, które wypadły w jednej z aktywnych linii, ich kombinacja musi zaczynać się na lewym walcu, ciągnąć się na prawo i być opisana w tablicy.

Obrazki na walcach wirtualnego automatu Jaś i magiczna fasola

Najcenniejszym obrazem na tym automacie jest kufer z fioletowymi drogimi kamieniami. Trzy i więcej takich piktogramów, które pojawiają się w jakimkolwiek miejscu i w jakiejkolwiek kolejności, dają dziesiątek bezpłatnych spinów. W jakości dzikiego symbolu na tym słocie wykorzystuje się obrazek z nazwą gry, napisanym na bordowym tle złotymi literami. On może zastępować jakiekolwiek inne piktogramy, oprócz specjalnych symboli. Przy obrachunku nagrody za kombinację, w której wziął udział ten symbol, wykorzystuje się dodatkowy współczynnik 3. Obrazek z złotym kluczem może wypaść tylko podczas obiegów bonusowych i tylko na piątym walcu, on daje dostęp do następnych służbowych obrazów. Worek z złotymi monetami - zbierz trzy klucze i otrzymaj przy następnym pojawieniu dzikiego symbolu dwa takie obrazki, one będą pozostają na jednym miejscu i zastępują inne obrazy dla montażu kombinacji. Kura, która niesie złote jajka, - daje się za 6 zebranych kluczy, przy wypadaniu następnego dzikiego symbolu zajmuje trzy pola gry i wykonuje jego funkcje. Złota harfa - zbierz 9 kluczy i następny dziki symbol przekształci się na harfę - rozszerzający się dziki, który wypełnia sobą sąsiednie pola.

Wybrane kombinacje mogą składać się z 3, 4, 5 identycznych symboli, które idą po kolei. Cyfra «dziesięć» przynosi 3, 10, 30. Litera «J» daje graczowi 4, 15, 50. Za «Q» otrzymujesz mnożniki 5, 20, 75. Litera «K» wywołuje współczynniki 5, 20, 75. Za «А» dają 6, 25, 100. Obrazek z zardzewiałą starą konewką da 8, 30, 125. Siekiera, którą Jaś ściął fasolę, przyniesie 10, 50, 250. Obraz kozy opłaca się po takich samych współczynnikach. Za podobiznę dwugłowego wielkoluda można wziąć mnożniki 15, 100, 750. A podobizna samego Jasia, głównego bohatera, przynosi największe mnożniki - 20, 200, 1000.

Bezpłatne obiegi bonusowe na automacie do gier Jack and the Beanstalk

Free spins dają się za trzy i więcej obrazka z kufrem, gracz zawsze otrzymuje dziesięć takich obiegów. Jeśli kufry w dostatecznej ilości pojawią się podczas bezpłatnych spinów, to ilość obiegów bonusowych będzie powiększona jeszcze na pięć. Wykorzystuje się ta stawka, która była aktywna podczas pojawienia kufrów. W tym reżimie na skrajnym prawym walcu może pojawiać się obrazek z kluczem. Po kilku takich pojawieniach, ona wywołuje jeden z specjalnych dzikich symboli.

Szczególny reżim «Spacerujący dziki symbol» na wirtualnym automacie Jaś i magiczna fasola

Potem, jak wypada zwykły dziki symbol, włącza się szczególny reżim. Następny obieg spełnia się bezpłatnie, podczas jego symbol wild przemieszcza się na jeden walec w lewo. Po tym proces powtarza się. Kiedy wild przepada z ekranu, spełnia się jeszcze jeden bezpłatny obieg, lecz już bez jego uczestnictwa.