Gry hazardowe za darmo automaty bez rejestracji Just Jewels

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Prosty automat do gry Just Jewels od firmy Novomatic poświęcony tematyce kosztowności. Diamenty, złote sztabki i paczki pieniędzy - te symbole można zobaczyć, jeżeli zagrać za darmo na online slocie do gry Just Jewels. Tu nie ma gier bonusowych lub darmowych obrotów, ale wygraną zawsze można zwiększyć w ryzyko-grze.

Jak grać na automacie Just Jewels

Na początku trzeba określić liczbę monet w 1 kredycie, od 0,5 do 2, do tego użyj przycisku "coin". Aby wybrać liczbę aktywnych linii , użyj klawiszy z numerami 1, 3, 5, 7 lub 9. Dalej za pomocą przycisku "bet one" należy postawić stawkę na linię, maksymalna kwota – 100 kredytów, minimalna – 1 kredyt. W darmowej grze będzie dana kwota 1000 kredytów. Przycisk "bet max" podnosi stawkę do maksimum i aktywuje wszystkie linie, po jej naciśnięciu każdy obrót będzie wynosić 900 kredytów.

assets/uploads/new_in_text/just-Jewels.jpg

Uruchomić online automat Just Jewels i zacząć grać za darmo można dwuma sposobami. Po naciśnięciu przycisku "automatic start" bębny będą uruchamiane automatycznie, gra pójdzie po wybranej wcześniej stawce. W tym trybie nie ma dostępu do gry na ryzyko. Wszystkie wygrane uzyskane od kombinacji w grze ciąglej, automatycznie przeliczane są na konto. Jeżeli nacisnąć klawisz "start", bębny popelnią jeden obrót. Zwycięską kombinacją jest ta, która składa sie z  trzech, czterech lub pięciu identycznych symboli, usytowanych jeden za drugim i zacząszych od dowolnego bębna. Tabela ze współczynnikami jest wyświetlana za pomocą klawisza "info". Ale jeszcze bardziej interesujące kombinacje są na automacie Germinator, a mianowicie w poziomie lub w pionie, a same bębny obracają się poziomo, co też jest bardzo dziwnie.

Symbole i współczynniki

Na bębnach automatu do gry Just Jewels jest tylko jeden znak specjalny – złoty znak waluty europejskiej. Pełni on rolę scatter-symbola, czyli nie ważnie jest w jakim miejscu i na jakich bębnach pojawi się, gracz otrzyma kwotę obliczoną w następujący sposób: stawka zostanie pomnożona przez liczbę aktywnych linii i przez współczynnik 2, 10 i 50 za 3, 4, 5 takich zdjęć odpowiednio. Tu nie ma "wild" symbolu , jak na przykład w automacie do gry Jewels 4 All, na którym ten "dziki" symbol - Diamentowa gwiazda może rozszerzyć się i zająć sąsiednie pola, tworząc zwycięskie kolejności.

Za kombinację z obrazami zielonego lub fioletowego diamenta dają się współczynniki 10, 25 i 150, odpowiednio za 3, 4 i 5 takich samych obrazków. Diamenty czerwonego i niebieskiego koloru przynoszą graczowi 15, 50 i 200 kredytów na jeden postawiony. Obraz, na którym znajdują się paczki z amerykańskimi banknotami, daje współczynniki 30, 150, 500, takie same współczynniki mają i obrazy sztabki złota. Jeśli wypadnie kombinacja złotych koron cesarskich, stawka zostanie pomnożona przez mnożniki 50, 500, 5000.

Ryzyko-gra

Za każdym razem, kiedy gracz otrzyma wygraną w grze głównej, proponuja mu wziąć udział w ryzyko - grze. Naciskając przycisk z napisem "gamble" gracz potwierdza swój udział, a przyciskiem "start" - rezygnuje z tej oferty. W grze na ryzyko trzeba będzie odgadnąć kolor karty. Swój wybór gracz wskazuje za pomocą dwóch przycisków kolorowych. Udana próba zwiększa wygraną dokładnie w dwa razy i oferuje jeszcze raz zagrać za darmo w ryzyko-grę. A pierwsza nieudana próba powraca do trybu głównego i cofa całą wygraną.