Automaty hazardowe jednoręki bandyta Keks przez internet

GRAJ!

Znane wszystkim z dzieciństwa przygody Bochenka , który udał się z babcią i dziadkiem - darmowa gra z automatów ryzyka ciastko i dwie gry bonusowe. Czarny kot i piec , dobra babcia, a nawet zły wilk - wszystkie te postacie znajdują się w Automatach hazardowe Keks

Jak grać na maszynie Keks

Automaty są wyposażone  pięć obraca bębeny z wizerunkami fantastycznych bohaterów i przedmiotów gospodarstwa domowego. Aby rozpocząć grę, należy wybrać wartość zakładu i liczbę linii od 1 do 9, na których jest ona wykonana. Minimalna stawka na linię jest równa 1 kredytu, a maksymalna - 25 kredytów, to jest regulowane przez «zakładów» kluczy. Jeśli grasz za darmo, kosztem wysokości spadnie w 1000 kredytów, które mogą i rozporządzania nim. Następnie po naciśnięciu przycisku «Start» i rozpocząć ekscytującą grę,kombinacje wygrywające liczy się od lewej do prawej i od prawej do lewej, zaczynając od zewnętrznej cewki. A dla trzech kolejnych identycznych obrazków wytrąca twój zakład zostanie pomnożona przez odpowiednie współczynniki, które mogą być oglądane przez kliknięcie na przycisk "pomoc". Okno pomocy, można także dowiedzieć się więcej o zasadach gry na komputerze.

assets/uploads/new_in_text/keks.jpg

Symbole i współczynniki

Black Cat - najbardziej "drogi" charakter w tych gniazdach. Dla tych trzech uszczelek, spadł na aktywnej linii płaci 200 stóp na cztery - 1000 Five - 5000. Dla kok, który jest również "dzikie" symbol, który może zastąpić dowolny obraz, z wyjątkiem kota i pieców, dają 100, 500 i 2000 stóp. Za 3, 4 i 5 Rolling pin z ciasta, spadła rzędzie na aktywnej linii, zakład zostanie pomnożona przez 2, 3 i 10, odpowiednio. Akordeon jest Współczynniki mnożenia 3, 5, 20, bułeczki - 5, 10, 50, balalayka - 10, 30, 100, samowar - 20, 50, 200, pot - 30, 100, 500. Obraz pieca Rosji w ilości od trzech sztuk, daje dostęp do gry bonusowej.

Ryzyk gry

Po stracie na automatach Keks wygranej kombinacji, można za każdym razem, aby wziąć udział w darmowej grze ryzyka poprzez naciśnięcie przycisku «podwójne». Jej istotą jest to, jak następuje. Krupier rozdaje pięć kart i otwiera pierwszy z nich, trzeba wybrać i otworzyć którykolwiek z pozostałych czterech. Jeśli jest to "starszych" Karta dystrybutorem, wygrane są podwojone, jeśli równe, nagroda pozostanie taka sama, jeśli "młodszy", maszyna gra prekraschaetsya.Onlayn Panther Księżyc ma inny scenariusz ryzyka w grze - trzeba będzie odgadnąć kolor kostiumu kart do gry, ale sens tego trybu jest przechowywana - każda poprawna odpowiedź będzie podwoić wygraną.

Bonus gry

Gra premiowa na maszynie Keks internetowym wyzwalane, gdy trzy lub więcej obrazów z piecem. Przed odtwarzacza pojawia się babcia, stojący w pobliżu tych samych pięciu pieców. Gracz musi wybrać, w jakiej kolejności należy otworzyć piec dostać jeden posiłek lub znaleźć bułce i być parzona przez dym. Do każdego dania z pieca, otrzymasz nagrodę, mierzona w pełnym wymiarze czasu. Jeśli pojawi się dym - gra zatrzymuje się. Ale w gnieździe Crazy Monkey jest możliwe tylko raz i pomyłki, ale trzeba wiedzieć tajemnicę maszyny Monkey.

Super gra bonusowa

Jeśli udało się znaleźć bułce lub odblokować wszystkie pięć pieców w poprzedniej grze, oprócz wygranej, będzie oferowana super grę premiową. Konieczne jest, aby określić, które z tych dwóch krzakach ukrył naszą Keks. W przypadku udanej próby dostaniesz nagrodę - Od 50 do 500 pełnych stawkach. Tylko uważaj na wilka, jeśli się do niego dostać, super gra bonusowa zatrzyma.