Automaty hazardowe dla zabawy Lucky Lady's Charm internetowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Automat do gry Lucky Ladys Charm – klasyczny slot z pięcioma bębnami, ryzyko-grą i darmowymi obrotami. Firma Novomatic poświęciła online slot Lady Luck znakom fortuny – podkowom, szczęśliwym monetam, łapom króliczym. Zagraj w Lucky Lady Charm za darmo, i być może szczęście uśmiechnie się właśnie do ciebie!

Jak grać w Lucky Ladys Charm

Przyciskiem "coin" można ustawić liczbę monet w 1 kredycie - 0,5, 1 lub 2. Poziom stawek zmienia się za pomocą tylko jednego przycisku – "bet one", w trybie cyklicznym zmieniają się wartości w zakresie od 1 do 100 kredytów. Umieścić te pieniądze można na 1, 3, 5, 7 lub 9 liniach, wybierając liczbę za pomocą przycisków numerycznych znajdujących się na środku panelu sterowania. Określona ilość kredytów będzię ustalona na każdą z wybranych linii. Za pomocą przycisku "bet max" można podnieść stawkę do maksimum. A kiedy grasz za darmo, na koncie będziesz miał już 1000 kredytów.

assets/uploads/new_in_text/lucky-ladys-charm.jpg

Zostaje tylko za pomocą przycisku "start" uruchomić automat do gry Lucky Lady Charm i spodziewać się, że Pani Szczęście uśmiechnie się, i na bębnach ułoży się zwycięska kombinacja. Liczą się tylko te kombinacje, które składają się z lewej do prawej strony, począwszy od pierwszego bębna. Za pomocą przycisku "automatic start", można grać za darmo w trybie automatycznym. Wtedy nie można będzie zagrać w ryzyko-grę, ale wszystkie kwoty nagród odrazu zaliczają się na twoje konto.

Symbole i współczynniki automatu

Portret pięknej Pani Szczęścia na automatach Lucky Ladys Charm jest "dzikim" symbolem. On pomaga umieścić kombinacje, zasmieniając wszystkie pozostałe zdjęcia. Wygrana z takim symbolem wypłacana jest w podwójnej wysokości. Ale Pani Szczęście nie może zastąpić magiczny różowy balon, który gra rolę scatter – symbolu i uruchamia darmowe obroty. Każdy z tych symboli może też składać się w zwycięskie kombinacje. Za 2, 3, 4, 5 portrety Pani Szczęścia daje się 10, 250, 2500 i 9000 kredytów za każdego postawionego na linię, analogiczne współczynniki można uzyskać na automacie King of Cards za zdjęcie jokera. A za magiczną kulę można uzyskać 18, 45, 180 i 4500 kredytów, jeżeli grać na 9 liniach, ponieważ wygrana jest mnożona na liczbę aktywnych linii i na współczynniki 2, 5, 20, 500. A wyświetlenie trzech i więcej takich symboli uruchamia darmowe obroty. 

Zielona cyfra "9" w ilości 2, 3, 4, 5 sztuk daje zwycięskie współczynniki 2, 5, 25, 100. Następnymi idą ikony z angielskimi literami "Q", "J" i cyfrą "10", za nich automat nalicza takie same współczynniki, ale tylko za 3, 4 i 5 zdjęć. Inne angielskie litery "A" i "K", mają współczynniki 10, 50 i 125. Moneta i koniczyna z czterema liśćmi są liczone po 15, 75 i 250. Odwrócona podkowa ma mnożniki 20, 100 i 400. A po pojawieniu się linii z biedronkami lub łapkami króliczymi, stawka mnoży się przez 2, 25, 125 i 750 za 2, 3, 4 i 5 ikon.

Ryzyko-gra

Po tym, jak wygrane z zwycięskich kombinacji symboli, które pojawią się na bębnach zostaną podliczone, slot Lady Luck zaoferuje za darmo zagrać w ryzyko-grę. Aby zgodzić się – naciśnij przycisk "gamble", aby zrezygnować – przycisk "take win". W grze online na ryzyko należy określić, jakiego koloru karta będzie pierwsza w talii dealera. Swoją decyzję trzeba określić za pomocą kliknięcia jednego z dwóch kolorowych klawiszy. Jeśli fortuna ci uśmiechni się i wygrasz, to wygrana od razu zwiększy się dwukrotnie. Następnie należy zdecydować, czy warto zaryzykować jeszcze raz, czy lepiej zostawić wygraną za pomocą przycisku "start" i powrócić się do trybu głównego. Pamiętaj, że pierwsza porażka całkiem cofni kwotę wygranej z spina. Nieco inny wariant ryzyko gry, ale też bardzo ciekawy, przedstawiony na automacie Pirate (Pirat), gdzie trzeba będzie odgadnąć, co wypadnie na kości do gry – czarna ściana lub czerwona.

Gry darmowe

Prawo do 15 darmowych obrotów gracz otrzymuje w tym przypadku, jeśli na bębnach online automatu Lucky Lady Urok pojawiło się co najmniej trzy scatter symbole, magicznych kul. Nie ważne, w jakich miejscach są one wyświetlone. Gra będzie prowadzona na tych liniach, na których była zrobiona ostatnia stawka. Zwycięski współczynnik, w przypadku pojawienia kombinacji, będzie pomnożony nie tylko na ostatnią stawkę, ale jeszcze i na specjalny współczynnik bonusowy 3. Jeżeli podczas darmowych gier znowu pojawi się trzy lub więcej symboli kuli, gracz otrzyma nowe 15 obrotów na tych samych warunkach.