Gry za darmo na pc Microgaming hot slot free online emulator

GRAJ!

Firma powstała w 1994 roku w Afryce Południowej i skupia specjalistów w dziedzinie przemysłu internetowego. Obecnie siedziba firmy znajduje się na wyspie Man oraz firma jest liderem wśród projektantów automatów do gier i innych gier hazardowych. Od początku swojego istnienia Microgaming zaprojektowała około 800 gier i ma największy asortyment gier wśród innych deweloperów.

Firma Microgaming stworzyła ponad 225 gier, dostępnych na platformach mobilnych, chociaż ona rozpoczęła współpracę z nimi dopiero w 2015 roku.

Produkty oraz usługi Microgaming 

Firma prezentuje różne produkty, które zawierają różne gry dla kasyn internetowych. A także poker, bingo i zakłady. Wśród jej marek jest dość znane, np. Avalon, Thunderstruck, Immortal Romance. Wielu użytkowników wybiera właśnie te gry. Jedna z najstarszych sieci pokerowych MPN jest zaprojektowana przez deweloperów firmy Microgaming.

Niżej przedstawione są fakty o deweloperze, które ilustrują jego sukces.

Firma Microgaming jest projektantem różnych platform, wśród których gry do pobrania na personalny komputer użytkownika, kasyna internetowe na Flash, rozwiązania mobilne (dla przeglądarek i sklepów z grami), Quickfire (platforma szybkościowa) oraz multiplayer. Wykorzystanie systemów wieloplatformowych pozwoliło zająć maksymalny segment na światowym rynku hazardowym.

Wśród usług, które firma oferuje swoim klientom, warto zwrócić uwagę na następujące:

Technologie i zasady funkcjonowania

Podczas projektowania swoich gier dewelopery Microgaming łączą elementy sztuki, matematyki i doświadczenia technicznego. Oni współpracują z Windows, Mac, Android oraz iOS, aby maksymalnie zoptymalizować oprogramowanie. Generator liczb losowych został przetestowany i zaakceptowany przez wiodące agencje. Warto zwrócić uwagę na to, że wielką uwagę firma udziela bezpieczeństwu, czyli system jest zabezpieczony przed atakami oraz oszustwami. Ona jest w stanie przetwarzać duże ilości transakcji.

Podobnie jak inne firmy-dewelopery, Microgaming ma swoją własną kulturę korporacyjną, wartości i ideały. Główne zasady jej pracy to zaufanie i szacunek dla graczy, a także przestrzeganie reguł uczciwej i odpowiedzialnej gry. Ona jest uczestnikiem organizacji, które są odpowiedzialne za przejrzystość branży gier: eCOGRA, The Interactive Gaming Council, Remote Gambling Association, Manx e-Gaming Association.

Najnowsze osiągnięcia

W 2016 roku Microgaming zdążyła zaprezentować kilka nowości. Wśród nich:

Obecnie firma współpracuje z takimi znanymi operatorami kasyn internetowych jak Casumo, Grosvenor Casinos, Rank Group, Aspire Global, PKR. Także Microgaming przeprowadziła czterodniowy turniej pokerowy w Wiedniu z gwarantowaną pulą nagród € 200 tys. Koszt uczestnictwa w nim wynosił € 550, zwycięzca wygrał € 54 tys.

Renoma w krajach WNP

Graczom z krajów WNP wcześniej podobały się maszyny hazardowe od Microgaming, mimo to dość często pojawiało się mnóstwo skarg na nieuczciwość, opóźnienia płatności, utraty depozytów i złą obsługę klienta. Aby rozwiązać ten problem, w 2002 roku firma opracowała specjalne oprogramowanie – Viper, które zapewnia niezawodność i uczciwość transakcji. Viper stał się normą jakości w produkcji gamblindowej firmy.

Głównymi konkurentami firmy są takie dewelopery jak Playtech i NetEnt, które cieszy się dobrą reputacją wśród graczy.

Specyfika automatów do gry

Firma zaprezentowała wielką ilość automatów do gry, ich główną zaletą jest wieloplatformowość i wielojęzyczność. Poza tym gamblerom podoba się obecność jackpotów od Microgaming.

W porównaniu do automatów do gier konkurentów można zauważyć, że prawie wszystkie sloty firmy wyglądają dość prosto. Dla doświadczonych gamblerów takie automaty do gry będą nie zbyt interesujące. W wielu automatach brakuje opcji wyboru liczby aktywnych linii, co jest wadą według graczy, którzy mają swoje własne strategie gry.