Gry za darmo hazardowe NextGen darmowe maszyny bez logowania

GRAJ!

NextGen Gaming – firma, należąca do NYX Gaming Group. Deweloper regularnie dostarcza nowości dla kasyn internetowych. Firma skutecznie współpracuje z wielu znanymi firmami, które dostarczają usługi zarówno w trybie online, jak i offline. Dzięki temu NextGen Gaming zapewniła sobie dobrą reputację i napływ graczy.

Firma istnieje na rynku od 1999 roku. Obecnie NextGen Gaming zdążyła wypromować własną platformę i zaprezentować siebie jako projektanta, który ciągle proponuje innowacyjne rozwiązania. Teraz firma pracuje nad długoterminowymi projektami, które zapewniają stabilność biznesu jej partnerów.  Mimo wielkiej konkurencyjności na rynku deweloper potrafił zająć tam swoje miejsce. W NextGen Gaming zatrudniono około 50 pracowników, w tym inżynierów, menedżerów, designerów. Wspólnie zespół firmy tworzy i dostarcza własne algorytmy gier dla automatów do gier.

O firmie NYX

Firma NYX jednoczy studio slotów NextGen Gaming (od 2011 roku), poddział technologiczny NYX Interactive i dewelopera rozwiązań społecznych NYX Social Gaming. W ten sposób NYX oferuje swoim klientom różne usługi i produkty: kasyna, loterie i inne rozrywki hazardowe.

NYX współpracuje z naziemnymi kasynami, a także z platformami internetowymi. Jej pododdziały znajdują się w USA, Szwecji, na Malcie, Serbii, we Włoszech, Gibraltarze i Australii. Obecnie firma ma  170 stałych klientów, wśród których William Hill, Coral,  PokerStars, Bet365. W NYX zaprojektowano ponad 600 różnych gier hazardowych. Większość z nich są zaprojektowane właśnie przez NextGen Gaming. Przychody firmy za trzeci kwartał 2015 roku wyniosły 8 mln USD. Raport roczny o jej sukcesach finansowych nie został jeszcze opublikowany.

O projektach NextGen

Najbardziej graczom podobają się takie automaty do gry od NextGen jak Doctor Love, Medusa, Dolphin Reef, 300 Shields. Te gry cieszą się popularnością dzięki różnym funkcjom, licznym bonusom, dobrym wypłatom i innym cechom, które charakteryzują wyłącznie produkcję firmy.

Na przykład opcja Super Bet pozwala obstawić dodatkową stawkę o byle jakiej wysokości. Dzięki możliwości Select a Play można wybierać darmowe obroty bębnów. Funkcja DynaReel dzieli bębny, a Slide a Wild pozwala określić miejsce pewnego symbolu na ekranie slotu. Te funkcje posiadają tylko  automaty do gier NextGen.

Sloty firmy wypłacają 96-98% zainwestowanych w nich pieniędzy. Oprócz tego prawie wszystkie automaty przewidują wypłatę jackpotu.

Większość produktów firmy można wykorzystać na urządzeniach przenośnych. W aparatach jest wykorzystana technologia 3D i oryginalna oprawa  muzyczna. W niektóre gry można zagrać za pośrednictwem portali społecznościowych, np. Facebook. Dzięki temu w 2013 roku firma otrzymała nagrodę EGR’s RNG Casino Supplier (najlepszy dostawca gier dla kasyn internetowych).

Najnowsze osiągnięcia od NextGen

Wśród ostatnich nowości od NextGen – automat do gry, wykonany w stylu afrykańskim. Kombinacje na wygraną tworzą symbole, na których są zwierzęta i symbole kart. Dziki symbol automatu aktywuje darmowy obrót.

Zasadniczo sloty firmy wypełniają segment b2b. NextGen integruje swoje produkty na platformę klientów, obsługuje oprogramowania, analizuje pracę zakładu. To pozwala zwiększyć popularność kasyna.

Ogólnie rzecz biorąc, deweloper jest oceniany bardzo wysoko. Eksperci przewidują, że NextGen jeszcze długo będzie pracował na wysoce konkurencyjnym rynku. Jednak nie tylko specjaliści, ale też gracze dobre odzywają się o firmie. Deweloper czasami informuje o jackpotach, które otrzymują gamblerzy, oraz motywuje innych fascynatów gry na automatach zagrać właśnie na nowościach, które
NextGen regularnie anonsuje.

O specyfice automatów do gry                                          

Różne funkcje automatów do gry NextGen, wśród których są gry bonusowe i darmowe spiny, odegrały swoją rolę. Obecnie sloty cieszą się ogromną popularnością.

Rozgrywka rozpoczyna się od ekranu startowego, który oferuje możliwość wypróbowania funkcji konkretnego slotu i opisuje jego możliwości. Interfejs projektów od firmy jest dość prosty, dzięki czemu można szybko otrzymać dostęp do obrotu bębnów. Różnią się maszyny hazardowe tylko designem. Jednak popularność wśród graczy sloty zasłużyły nie swoim wyglądem, a oryginalnymi kombinacjami zwycięskimi.

Małą wadą automatów do gier jest to, że ich wersje w przeglądarkach nieco wolniej się ładują.