Automaty hazardowe download Playboy informacje jak wygrac

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Najbardziej popularne męski automat Playboy firmy Microgaming postanowił przenieść się do bębenów ich gniazd internetowych. Logo króliczek wideo z remisu dziobu znany na wszystkich kontynentach. Jest to związane z długonogie piękności, drogich samochodów, luksusowych wnętrz i bogatych mężczyzn. Dodajmy do tego 243 kombinacje, aby wygrać darmowe gry do wyboru i dostaniesz automat Playboy.

Jak grać automatem internetowym Playboy teraz!

Wybór ten automat, można uzyskać maksymalny możliwy do gniazda z pięciu liczby szpul jest ciągle możliwa kombinacja wygranych - 243. Oznacza to, że zwycięska sekwencji tworząc ten sam obraz, jeśli są w jednym rzędzie na bębnach. Wystarczy tylko ustawić wartość monety od 0,01 do 0,25, a następnie wybierz liczbę monet zakładu. Można postawić od 1 do 5 monet, przy obliczaniu całkowitej szybkości jest kwota zostanie pomnożona przez 30. Kiedy grasz Playboya internetowe gniazdo w trybie swobodnym, masz demo monety.

Nacisnąć przycisk "Spin", za każdym razem obraca się w tej szczelinie i klucz "Auto Play" można wybrać określoną liczbę obrotów, która odbędzie się bez udziału. "See Pays" Przycisk pokazuje tabelę z nagrodzonych współczynników, szczeliny zasady i opis reżimu "Playboy Club".

assets/uploads/new_in_text/playboy.jpg

Symbole i współczynniki

Nowoczesne gry on-line maszyna Playboy w całości poświęcony męskim magazynam o tej samej nazwie. Połączenie aksamitnej czerni i jasnych kolorach srebrnym, słynnego modelu fotografii, klasycznych samochodów sportowych i innych obrazów, które przypominają sesję zdjęciową. To wszystko przypomina magazynu Hugh Hefner. rysowane grafiki, ale niemal fotorealistyczne, muzyka - klub styl, który jest równie dobrze nadają się na imprezę milionerów, a dla hazardu. Microgaming stworzył to Online licencji do gier, tak aby wszystkie jego części są zgodne z oryginalnym marki Playboy. Nagrody przyznawane są dla tych kombinacji, które zaczynają się na pierwszym bębnie, przechodzą od lewej do prawej.

Bonus obrazu: "10" - 5, 15, 100; «J» - 7, 20, 125; «P» - 7, 20, 125; "K" - 10, 25, 150; "A" - 10, 25, 150; Motocykl - 15, 60, 200; Convertible - 15, 60, 250; Kilka - 15, 60, 300; Kimi (Korean) - 20, 80, 350; Sofia (brunetka) - 20, 80, 400; Ashley (blond) - 30, 100, 450; Gillian (brązowe włosy) - 30, 100, 500.

Ikona usługi: dzikie (dzikiego) - Playboy logo, biały królik z muszką, podczas gry internetowe gniazda jest symbolem pomogą zebrać kombinacji, ponieważ może to prowadzić do każdego innego obrazu, z wyjątkiem rozproszyć i podwoić wygraną. Jeśli spadnie kilka królików, a pierwsza z nich będzie na skrajnej lewej szpuli, ponad sekwencja masz mnożników - 100, 250, 1000. scatter (Punktowy) - stos magazynu Playboy, obraz ten składa się w połączeniu, nawet w przypadkach, gdy spada we wszystkich dziedzinach automatu do gier. Czynniki stojące za tymi sekwencjami są największe - 30, 60, 600, 6000. A jeśli pojawia się więcej niż dwie ikony z magazynów w tym samym czasie, będzie pochodzić z klubu "Playboya".

Darmowe gry w trybie "Playboy Club"

Wszystkie darmowe gry zebrane w jednym trybie, o nazwie "Playboy Club", który otwiera dostęp do pojawienia się na ekranie maszyny gry 3, 4 lub 5 obrazów z magazynu Playboy. Na początku widać tylko jedną opcję darmowych obrotów, ale jak dostaniesz się do klubu, otworzy i inni. Każdy z nich jest związany z wizerunkiem Centerfold, za każdym razem odwiedzić szereg ubrania na dziewczyn będzie się zmniejszać. Mając dostęp do wszystkich dziewczyn, można zdecydować się na powrót jej uznania.

"Kimi" jest dostępna przy pierwszym kontakcie z klubem. Ta dziewczyna daje 10 gier, przekazując najnowsze cenach. Wszystkie otrzymane nagrody zostaną pomnożone przez dodatkowy czynnik 5. obrotów może być wznowiona, jeśli wchodzą one w ciągu trzech lub więcej rozproszonych.

"Sophia" jest wam po piątej wizyty w tym trybie. Wraz z dziewczyną otrzymasz 15 darmowych spinów i "Running Wild symbol" pojawiające się w trakcie każdego spinu. Te obroty nie może zostać wznowiona.

Po dziesiątym wizyta w tym trybie będą dostępne "Ashley", daje prawo do premii w wysokości 20 obrotów "bębny z rzędu." Istotą tej premii jest to, że każdy z powrotem jest losowo wybrany dodatkowy mnożnik w przedziale od 2 do 5, co zwiększy swoją nagrodę. Te obroty nie zostaną ponownie uruchomione.

Piętnasty wizyta klubu będą otwarte dla Ciebie "Jillian" daje 25 darmowych spinów i bonus "szalonej nocy". Bonus ten pojawia się losowo i obejmuje od jednego do pięciu bębnach "dzika" symboli. Obrót Gillian nie zostanie ponownie uruchomiony.