Jak wygrac sloty automaty hazardowe jak grac Queen of Hearts

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Firma Nowomatic, producent tego online slotu, wyposażyła go w ryzyko-grę i darmowy obroty z dodatkowymi funkcjami dla sporządzenia zwycięskich kombinacji. Graj za darmo w automaty do gry Queen Of Hearts i poczuj serdeczność Królowej Serc.

Jak grać na automacie Królowa Serc

Przed rozpoczęciem gry online na automacie Królowa Serc należy wybrać liczbę aktywnych linii i zdecydować się ze stawką. Do tego potrzebnie jest nacisnąć jedną klawiszę z numerami od 1 do 9 - to będzie liczba linii, a następnie określamy poziom stawki na każdą z nich, od 1 do 100 kredytów, za pomocą przycisku "bet". Jeśli lubisz grać za darmo na maksa – kliknij przycisk "bet max", wtedy aktywują się wszystkie linie, i na każdej z nich będziesz miał po sto kredytów. 1000 kredytów to konto przed rozpoczęciem gry, a przycisk "coin" pomaga określić liczbę monet w 1 kredycie.

Automat uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku "start". Zwycięskie kombinacje liczą się od lewej do prawej strony, zaczynając od pierwszego bębna. Zaliczone będą tylko te z nich, które zostały wymienione w tabeli, którą można zobaczyć po naciśnięciu przycisku "info". Za pomocą przycisku "automatic start", uruchomi się ciągła gra online po ostatniej stawce, ale ryzyko-gry nie będą dostępne w tym trybie. Aby wyjść z tego trybu, naciśnij przycisk jeszcze raz.

assets/uploads/new_in_text/queen-of-hearts.jpg

Symbole i współczynniki

"Dzikim" symbolem na automatach do gry Queen Of Hearts, który zamienia wszystkie inne obrazki, oprócz portretu Królowej Serc, jest czerwone serce. Jeżeli "dzikie" symbole łączą się w jedną linię, na której jest zrobiona stawka, wygrana będzie wypłacana według współczynników 2, 10, 200, 2000, 10 000, odpowiednio za 1, 2, 3, 4 i 5 takich obrazów. Portret królowej jest scatter-symbolem, który nie tylko daje dostęp do darmowych obrotów, ale i sam może układać się w kombinacje. Za niego można uzyskać wygraną, obliczoną poprzez pomnożenie liczby aktywnych linii na współczynniki 2, 5, 20 lub 400, w zależności od liczby takich obrazków.

Cyfrowe i literowe obrazy dają wygraną tylko z 3, 4 lub 5 zdjęciami, wyświetlonych na linii. Współczynniki u nich takie: "9" i "10" dają 5, 25, 100 kredytów na postawione, za "J" gracz dostaje 5, 25, 200, za "Q" – 10, 50, 200, a za "K" - 10, 50, 250. Zdjęcia są bardziej wartościowe. Więc, za złoty pierścionek z czerwonymi kamieniami online maszyna daje współczynniki 20, 75 i 500, dokładnie tak, jak za koronę królowej. Zamek przyniesie 2, 25, 100 i 500 kredytów, a pączek żółtej róży - 5, 50, 300 i 3000 za 2, 3, 4 i 5 takich samych obrazów.

Ryzyko-gra

Kombinacja, która przynosi wygranę, daje także prawo do udziału w ryzyko-grze. Aby zgodzić się na taką grę, należy kliknąć na czerwony lub czarny klawisz, aby zrezygnować i zapisać otrzymaną wygraną na swoje konto – przycisk "start". W ryzyko-grze potrzebnie jest odgadywać kolor karty, która powinna pojawić się na ekranie. Jak tylko dokonasz wyboru, naciśnij przycisk z odpowiednim kolorem. Mapa otworzy się, i jeżeli zgadnisz kolor – kwota wygranej pomnoży się przez dwa, i gra znowu Ci zaproponuje spróbować szczęścia. Ale odrazu pierwsza porażka może skasować całą wygraną.

Gra darmowa

Liczba darmowych obrotów, które będą odbywać się po ostatniej zrobionej przez gracza stawce, będą zależyć od liczby "scatter"- symboli - portreta Królowej Serc. Miejsce, w którym one pojawią się bez znaczenia. Za 3 symbole daje się 8 spinów, za cztery – 15, a jeśli będzie ich pięć, bębny dadzą 20 darmowych obrotów. Również różne liczby, ale już do 25 obrotów, można uzyskać na automacie Ghost Pirates, jeśli zebrać skrzynie ze złotem. Jeżeli podczas tych gier na ekranie automatu Queen Of Hearts ponownie pojawią się cenne obrazy w odpowiedniej ilości, bonus zostanie uruchomiony ponownie. W trakcie darmowych obrotów może pojawiać się amor z łukiem i strzałami, który będzie zamieniać symbole na "wild" symbole, pomagając w ten sposób zbierać zwycięskie kombinacje. Ale o wiele bardziej interesujący bonus będzie dostępny w trakcie darmowych obrotów na innym automacie - Magic Money.