Automaty hazardowe jak wygrac Sharky za darmo online slot

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Automat Sharky to jest gniazdo  stworzone w oparciu o opowieści o straszliwej pirata Sharkey. Skrzynie ze złotem pirat, skrzyżowane miecze, tajemniczych symboli - to wszystko można zobaczyć, jeśli zaczniesz grać Sharky darmo. Automaty obejmują grę ryzyka Rybak i darmowe spiny z zaskoczenia.

Jak grać w maszynie Sharky w internecie

Aby grać w internecie, trzeba założyć sume, której rozmiar waha się od 1 do 100 punktów, a następnie wybierz liczbę wierszy od 1 do 9. Liczbę wierszy, które jest wybierane za pomocą przycisków numerycznych, znajdujących się w centrum stawki. Kwota stawka może być stopniowo zwiększana poprzez kliknięcie w przycisk «postawić jednego» lub bezpośrednio umieścić maksymalną kwotę, klikając przycisk «postawić max». Jeśli grasz za darmo, to konto jest 1000 punktów. Bębny rozpocząć obrotów po naciśnięciu przycisku «Start» przycisk. Uznaje się za zwycięskie kombinacje idąc od lewej do prawej, począwszy od samych cewek. Zobacz szczegółowe informacje o automatach Sharky, poznać wszystkie symbole i współczynniki klikając na przycisk "pomoc».

assets/uploads/new_in_text/sharky.jpg

Symbole i współczynniki

Najważniejszą obraz, który przynosi największe korzyści do gniazda Sharkey to portret nieustraszonego pirata. Nawet jeden taki znak, który spadł na aktywnej linii mnoży zakład na 2 i utratę 2, 3, 4, 5 daje współczynnik 5, 100, 1000, 5000. Pirat Sharkey może również zastąpić inne obrazy, z wyjątkiem symbolu scatter - i kompas "rozrzut "znaków, dających prawo do bezpłatnych gier - brygantynę i tropikalnej wyspie.

Sam kompas ma współczynniki 5, 20, 100 dla 3, 4, 5 ikon, żaglówce z wyspy - 5. Czynniki te są nawet pomnożone przez liczbę wybranych linii. Oznacza to, że jeśli grasz za darmo na 9 linii, a następnie kompas będzie czynniki 45, 180, 900, żeglowania na wyspę - 45. resztę zdjęć, z wyjątkiem "9" są wykonane w kombinacji 3, 4, 5 ikon. Obraz z papugą na tle zachodzącego słońca przyniesie 50, 250, 1000 kredytów za dostarczony i zamkniętej skrzyni ze złotem - 25, 1000, 500. Crossed stopa miecze pomnożyć przez 20, 100, 250. "K" i "Q" jest 5 czynników , 20, 100, "J" i "10" - 5, 20, 100. ale to samo "nine" ma czynniki 2, 5, 20, 100, ale dwa, trzy, cztery, pięć znaków, odpowiednio.

Ryzyko gry

Niezależnie od tego, ile kredytów wygranych w jednym spinie, kwota wygranej na maszynie rybaka internetowego może zwiększyć ryzyko podczas gier. Ona przechodzi przez te same zasady, jak w maszynie Lady Charm. Aby to zrobić, po utracie połączenia premii, trzeba nacisnąć przycisk «» podwójne. Trzeba odgadnąć kolor kart garnitur, miga na ekranie. Kliknij na przycisk czerwony lub czarny. Jeśli się domyślić - będzie podwójna szansa wygrać i zagrać jeszcze raz, jeśli się domyślić prawo - tracą wartość, w jakiej ryzyko i powrócić do gry głównej.

Darmowe gry z niespodzianką

Pojawienie się zarówno brigantine i tropikalnej wyspie, umożliwi dostęp do 10 darmowych gier, które są prowadzone zgodnie z najnowszymi tempie. To nie ma znaczenia, czy zakład wykonany na tych liniach, które spadły obrazy, czy nie - darmowe spiny rozpoczną, a kwota z nich nie zostanie pobrana z konta.

W ciekawy niuans będzie dostępna podczas tych obrotów. Upuść obrazów z łodzi doprowadzi do tego, że jest on przekształcony w łodzi z piratem, który zacznie się przesuwać w poprzek bębnach od lewej do prawej w każdej kolejnej rotacji. Pirate w łodzi może zastąpić inny obraz w celu uzyskania zwycięskiej kombinacji, z wyjątkiem kompasu i znaków, dających prawo do bezpłatnych gier - Kuter i wyspy. A jeśli obok łodzi w czasie przystanku szpul będzie skarb, otrzymasz od 18 do 450 punktów. Trzeba tylko uważać na rekiny, spotkanie z nią będzie zatrzymać ruch pirata, ale tylko jeden, jak każdy upadły jachtu przekształcony w łodzi. Jeśli podczas darmowe gry powróci cenionych obrazów, gracz otrzymuje dodatkowe 10 darmowych obrotów. W nietypowych zasad są takie gry i maszyny Evolution, a ich funkcja jest aktywna zastrzeżony "Evolution", którego istotą - narazić na proces ewolucji tych samych symboli w zwycięskiej sekwencji, a tym samym na boisku.