Darmowe gry hazardowe automaty Sizzling Hot hazardowe fruits

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Obecnie nie ma wiele szczelin, które działają na podstawie starych przepisów. W związku z tym w klasycznym automacie Sizzling Hot od firmy Novomatic cieszył się tak wielką popularnością. Nawet grając Sizling Podczas za darmo, bez rejestracji, można poczuć atmosferę kasyna w Las Vegasu  70-h  lat.  Sizzling Hot maszyna jest taka, że liczba aktywnych linii jest zawsze równa 5, a wszelkie zyski mogą być zwiększone w grze ryzyka.

Jak grać na maszynie Sizling Hot

Na pewno ciesze gra na automacie Sizzling Hot za darmo, ponieważ od samego początku na koncie jest 1000 punktów. A 1 kredyt może wynosić od 0,5 do 2 jest regulowane przez przycisk  monety monet. Liczba linii nie może być wybrany, zakład jest zawsze na wszystkie 5 linii. I poziom stóp, można zmienić, korzystając z jednego zakładu  przycisk, to mieści się w zakresie od 1 do 100 punktów. Nie zapomnij ocenić pomnożone przez 5, ponieważ jest wykonana na wszystkich liniach jednocześnie. Zagraj z maksymalną szybkością możliwe z pojedynczego "bet max»  przyciskiem. A jeśli uważasz, że 5 linii na gnieździe - to nie wystarczy do wielkiej wygranej, to powinno się zwrócić uwagę na automatycznym internetowym: Diamond Dogs, które są dokładnie 5 razy więcej - 25.

assets/uploads/new_in_text/sizzling-hot.jpg

Zwycięskie kombinacje w Sizling Chociaż rozpatrywane tylko od lewej do prawej, począwszy od kołowrotka №1. Wszystkie wygrane są sumowane, jest kluczem «początek», aby uruchomić bębny. Za jego pomocą można również odebrać wygraną, odmawiając udziału w grze ryzyka. I z kluczem «automatyczny Start» może zostać dokonane w bębny obracają się w sposób ciągły, w takim przypadku, wszystkie wygrane zostaną zapisane na rachunku, a gra będzie kontynuowana, aż zostanie naciśnięty klawisz, lub do czasu, gdy na koncie nie pozostaje narzędzi.

Owocowe obrazki maszyny Kompot

Ze względu na fakt, że automat Kompot   ma tylko 8 znaków, podobnie jak w Sizzling Hot Deluxe, kombinacje są często dodawane. Składają się one z 3, 4 i 5 zdjęć, z wyjątkiem zdjęć z trzech wiśni na tej samej gałęzi. Nawet dwa obrazu, znajduje się na bębnach 1 i 2, doprowadzić gracza do czynnika 5. Trzy ikony z wiśniami da 20, cztery - 50, 5 i czereśnie dają współczynnik 200. złota gwiazda na czerwonym placu jest "rozrzut", a więc pojawienie się te symbole gdziekolwiek na ekranie przyniesie kredytów - 10, 50 i 250 kredytów za dostarczone.

Na żółtej cytryny dać 20, 50, 200, dokładnie te same czynniki wprowadzają pomarańczy i śliwki. Kiść winogron i pół arbuza ceniony nawet wyższa im dać 50, 200, 500. Najbardziej "drogie" jest symbolem gorącego metalu siódmej, na jej gracz otrzymuje czynnik 100, 1000 i 5000.

Ryzyko gry

Podobnie jak w nowoczesnych gniazdach, dostęp ryzykować grę Sizzling Hot automatach daje żadnej udane połączenie. Jeśli zaryzykować, to dostaniesz ekran, na którym zostanie pokazany na kartę, która spadła w ciągu ostatnich sześciu rękach. Dealer jest gotów oddać kolejną mapę, i trzeba odgadnąć, jaki kolor będzie jej odpowiadał. Jego wybór musi zostać potwierdzona przez naciśnięcie jednego z przycisków kolorowych. W przypadku prawidłowej odpowiedzi, suma zostanie podwojona, a gra ryzyko gry będą kontynuowane, w przypadku błędnej odpowiedzi - Nagrodzony zostanie zresetowany, a powrót do gry głównej.