Automaty hazardowe gry za darmo South Park internetowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

W South Park przyszła zima, droga była pokryta śniegiem, a grupą przyjaciół postanowili udać się do pasażu wideo. Dowiedzieć się, co się z nimi stało obok, jest dostępno w internetowym gnieździe South Park od firmy Net Entertainment. Ta maszyna czeka na ciebie, tylko kilku znaków specjalnych, ogromna liczba różnych bonusów, które zwiększają zyski, znajome znaki serii South Park, 5 bębenów i 25 linii są stale aktywne, "dzikie" znaki "spread" i darmowe spiny.

Zasady gry na maszynie w  internecie South Park

Wybierz z dowolnym przebiegiem gry waluty, monety, chcesz grać na urządzeniu South Park. W «wartości monety» menu można ustawić wartość kursu w zakresie od 0,01 do 1 kredytu. Następnie trzeba określić, ile monet można postawić na każdej z 25 linii aktywnych stałe. W poziom, wybierz żądaną wartość z przedziału od 1 do 10. Jeśli chcesz, aby uruchomić jeden spin najwyższych parametrów, wystarczy kliknąć na "MAX bet". Jeśli grasz na komputerze w Internecie South Park za darmo, masz wirtualne punkty.

assets/uploads/new_in_text/south-park.jpg

Gniazdo można włączyć na dwa sposoby, po kliknięciu na przycisk rundy z dwoma strzałkami, odbędzie się 1 korkociąg, a jeśli używamy autoplay ,menu można ustawić dowolną żądaną liczbę ciągłych obrotów. Zasady forum maszynowe South Park są wywoływane na ekranie wraz ze stołem do wygrania mnożników, klikając na przycisk "tabeli wypłat". Nagrody przyznawane są dla tych kombinacji, które wykraczają od skrajnej lewej szpuli do prawej.

Zdjęcia i mnożniki na slocie South Park

Nejtralny  "dziki" symbol może zastąpić inne zdjęcia, z wyjątkiem specjalnego, znajduje się napis «dzikie». Regularne na  bonucie jest napis "premia", może pojawić się na bębenach №3 i 4. Jeśli masz oba te 2 obrazy i figury bonus z wizerunkiem bohatera serialu "South Park" na 5 reel rozpoczyna grę bonusową symbolem, który jest pokazany na tym rysunku.

Konwencjonalne obrazy na tej szczelinie utworzonej w połączeniu ze współczynnikami. A - 5, 35, 125; K - 5, 30, 100 i P - 5, 25, 75; J - 5, 25, 50; Eric Cartman - 25, 125, 750; Kenny McCormick - 25, 100, 400; Kyle Broflovski - 25, 75, 300; Stan Marsh - 25, 50, 200.

Wolne obroty i gry premiowe

Wolne obroty są wyzwalane po otrzymaniu Kyle 2 zdjęcia "premia" oraz portret Kyle'a. Masz 10 darmowych spinów na temat najnowszych stawkach. W tym trybie, Kyle może dać dodatkowy czynnik 2 do 10, nagrodę w wysokości do 50 500 monet w grze na stawki minimalnej, 3 dodatkowe darmowe spiny «».

W grze można sterować znaków serii Kenny South Park, przeskoczyć przez ten obszar. Każda strefa może być monety nagroda, dodatkowy czynnik, który zwiększa nagrodę lub ukończenie gry.

W Cartman gry trzeba także dokonać wyboru i dostać monety nagroda, dodatkowe czynniki, uruchom grę z zachowaniem nagród, premii ostrzegawczego lub wykonania usługi.

Wolna kręci Stan pojawia się "lepkie" dziką "symbol. Wpada w losowym i pozostaje na miejscu w dniu 2 po obróceniu. Jeśli masz szczęście, w gnieździe South Park, gdy pojawi się dwa z tych symboli.

Bonus Terence Philip usłyszał "dzika" symbole - oni umieszczać te obrazy na 2, 3 lub 4 bębnie. Bonus ten jest wyzwalany losowo w głównym trybie gry.

Bonus Pan Hankey w dziwnych bębnów może otrzymać maksymalnie 3 "dzikiego" symbol, który może następnie przenieść się nawet bębnów. Uruchamia przypadkowo podczas gry maszynę South Park.

W uruchomionym przypadkowo mini Cartman rabatu na 3 centralnych bębenach wydają 9 "dzikich" symboli.