Automaty hazardowe free Starburst do pobrania hot spot darmowe

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Automat do gier Starburst ma bardzo proste zasady, bez żadnych dodatkowych gier, ale z niezwykłą cechą - Wybuchową Gwiazdą. Przyjemna "kosmiczna" muzyka, błyszczące kryształy i blask gwiazd, spokojna kolorystyka - tak dokładnie charakteryzuje się online automat Starburst od firmy NetEntertainment. Ta bezpłatna online maszyna dla tych graczy, którzy chcą zanurzyć się w grę i nie myśleć o dziesiątkach różnych delikatnościach procesu gry.

Jak grać online na automacie do gry Starburst

Na automacie Starburst zakład odbywa się w specjalnej walucie – monetach. Można wstępnie ustawić ilość kredytów w jednej monecie za pomocą dwóch zielonych przycisków, znajdujących się po bokach nadpisu "coin value". Dostępny jest zakres od 0,01 do 1 kredytu w każdej monecie. Na każdą linię, za pomocą klawiszy znajdujących się pod napisem "level", można postawić od 1 do 10 monet. Na pięciu cewkach tej maszyny można aktywować dowolną liczbę linii od 1 do 10. Do wyboru linii, na których będzie odbywać się gra, służą klawisze znajdujące się pod napisem "lines".

assets/uploads/new_in_text/starburst.jpg

Dokładnie zapoznać się z zasadami gry online na automacie Wybuch Gwiazdy można za pomocą przycisku 'paytable'. Ona wyświetla również tabelę, w której podane są wszystkie obowiązujące współczynniki. Jeśli chcesz zmniejszyć lub zwiększyć głośność dźwięków, zmienić ustawienia obrazu, skorzystaj z niektórych przycisków w lewym dolnym rogu. Aby uruchomić jeden spin po wybranej stawce, naciśnij środkowy klawisz. Aby uruchomić spin po maksymalnej stawce, naciśnij klawisz "max bet". Można również skorzystać z trybu automatycznego , w którym slot będzie pracować bez przerwy, a wszystkie wygrane zostaną odrazu zapisane na konto. Uruchomić ten tryb można za pomocą przycisku "autoplay", który jest położony trochę lewej od centrum.

W tej maszynie nie ma żadnych gier bonusowych lub darmowych obrotów, brak jest również ryzyko-gry na podwojenie. Ale tutaj kombinacje mogą składać się zarówno z prawej do lewej i od lewej do prawej strony. Jedyny wymóg – pierwszy symbol zwycięskiej kombinacji powinien być na pierwszym czy piątym bębnie.

Symbole i współczynniki

Na slocie Wybuch Gwiazdy istnieją tylko siedem symboli – błyszczące kryształy, siódemki i "bar", mogą tworzyć kombinacje tylko z 3, 4 lub 5 identycznych obrazków pod rząd. Najbardziej "słabe" są błyszczący fioletowy kryształ i turkusowy klejnot, za nich można otrzymać mnożniki 5, 10, 25. Kolejnym idzie pomarańczowy klejnot, który ma współczynniki 7, 15, 40. Dalej, w kolejności rosnącej, idzie zielony kamień, który przynosi 8, 20, 50. A za żółty diament w kształcie trójkąta można uzyskać 10, 25, 60. Jest na tym darmowym automacie i klasyczna czerwona "siódemka", opłacana według współczynników 25, 60, 120. A najbardziej "silną" ikoną jest znane każdemu gamer`owi "bar", za niego dają 50, 200, 250.

Funkcja Starburst Wilds – Gwiazda Wybuchowa

Jako "dziki" symbol na automacie do gry Starburst jest używana Gwiazda z kolorowymi promieniami. Ona może pojawić się tylko na 2, 3 lub czwartym bębnie. Ten obraz może zastąpić każdy inny obrazek przy budowaniu zwycięskiej kombinacji. Gdy Gwiazda pojawia się, najpierw następuje obliczanie wygranej od kombinacji, a następnie uruchamia się funkcja Starburs Wilds - Wybuchowa Gwiazda. Istotą jej jest to, że wszystkie zdjęcia na tym bębnie, na którym wypadł "dziki” symbol, zamieniają się w Gwiazdy i automat robi jeszcze jeden obrót, w którym z konta gracza środki są nie pobierane. Jeżeli w tym momencie na jakimś innym bębnie pojawi się Gwiazda - proces ponowi się, ale teraz "dzikie" symbole będą już na dwóch bębnach. No, a jeśli i po raz trzeci pojawi się cenna gwiazdka, proces powtórzy się jeszcze raz, przy czym wszystkie trzy centralne bębny będą wypełnione zdjęciami, zastępujące wszystkie pozostałe. Jasne, że w takiej grze szanse gracza na uzyskanie zwycięskiej kombinacji wzrośnie wielokrotnie. W ogóle, takich gier pod rząd może być nie więcej trzech. Jeszcze większe szanse na wygranie dużej sumy daje slot Bananas Go Bahamas, na nim można uzyskać 45 darmowych gier.