Darmowe automaty hazardowe hot Tales of Krakow sloty

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Polskie miasto Kraków jest owiany aurą bajek, legend i mitów na tyle mocno, że programiści firmy Net Entertainment nie mogli przejść obok i stworzyli automat do gry Tales of Krakow. Online slot Bajki Krakowa ma 30 linii grających, "dziki" symbol, scatter-symbol, darmowe obroty i bonusową grę, w której trzeba zejść do jaskini smoka.

Jak grać na automacie Tales of Krakow

Na online maszynie Tales of Krakow stawka robi się nie kredytem, a specjalnymi pieniądzami w grze – monetami. Dlatego najpierw trzeba ustalić, ile kredytów powinna zawierać ta moneta. Odpowiednia wartość wystawiana jest za pomocą przycisku "coin value", znajdującego się po lewej stronie. Dostępne wartości od 0,01 do 0,5 kredytu. Na każdą linię można postawić od 1 do 4 monet, odpowiednią ilość wybieramy przyciskiem "bet level". A liczba aktywnych linii, na które będą robione zakłady, określa się przyciskiem "bet lines", możesz wybierać dowolną liczbę linii od 1 do 30. W celu zapoznania się z zasadami i tabelą mnożników, które są używane do liczenia wygranej, na polu do gry trzeba nacisnąć klawisz "paytable'.

assets/uploads/new_in_text/tales-of-krakow.jpg

Gra rozpoczyna się po naciśnięciu na duży okrągły przycisk ze strzałkami, znajdującego się na środku panelu sterowania. On wprowadza na automacie jedną rundę za parametrami, wybranych przez gracza. Po prawej stronie znajduje się przycisk "max bet", przeznaczony dla najbardziej hazardowych graczy, po jego naciśnięciu zostanie włączony jeden spin według najwyższej stawki. Aby zmienić głośność muzyki w tle lub jakość obrazu, należy skorzystać z grupy małych przycisków, znajdujących się w pobliżu lewego dolnego rogu automatu. Wygrane naliczane są tylko za te kolejności tych samych obrazów, które rozpoczynają się od pierwszego bębna i ustawiają się od lewej do prawej strony.

Bohaterowie Bajek Krakowa

Na automacie Bajki Krakowa istnieją trzy główne ikony. Po pierwsze, to czerwona głowa z rogami, napewnie, czart, którego jeszcze można spotkać na slocie Lucky Drink, on otwiera tam dostęp do gry bonusowej. A tutaj głowa z rogami jest "dzikim" symbolem, który może zastąpić pozostałe zdjęcia w kombinacjach, z wyjątkiem scatter-symbola i bonusa. Jeżeli wypadnie ciąg takich zdjęć, zaczynając od pierwszego bębna, to wygrana będzie wyliczona zgodnie z takimi mnożnikami – 5, 200, 2000, 7500, odpowiednio do 2, 3, 4, 5 zdjęć. Dalej idzie scatter-symbol– portret króla Polski na białym koniu. W jakim miejscu pola gry nie wyświetlili się 2, 3, 4 lub 5 takich obrazów, wypłacana jest wygrana z współczynnikami 2, 4, 50, 200, przy czym, mnożona jest nie stawka na linię, a ogólna kwota stawki. A zamyka szereg głównych obrazów zielony smok, za 3, 4, 5 takich obrazków wygrana nie jest naliczana, ale udziela się prawo na grę bonusową.

Wszystkie pozostałe zdjęcia mogą tworzyć kombinacje tylko z 3, 4 lub 5 identycznych rysunków. Najmniej kosztują symbole kart -  za "10" i "J" możesz otrzymać 2, 15, 75, za "Q" i "K" dostaniesz 5, 25, 100, za "A" - 10, 50, 125. Zdjęcia, na których narysowane są bohaterowie z Bajek Krakowa, cenione wyżej. Rusałka z zielonymi włosami przynosi mnożniki 15, 60, 250, para butów - szybkochodów - 20, 100, 500. Nieco wyżej jest oceniany trubadur, za niego nagrodę obliczana jest ze współczynnikami 50, 100, 500.

Darmowe gry

Na online maszynie do gry Tales of Krakow darmowe obroty zaczynają się po tym, jak na ekranie pojawią się 3, 4 lub 5 scztter-symboli - portret króla. Daje się 12 darmowych spinów. W trybie free spins wszystkie kwoty nagrod wzrastają w 3 razy, a jeśli złapać jeszcze trzy i więcej scatter-symboli, to daje się jeszcze 12 takich obrotów, ale już z normalnym wspólczynnikiem.

Gra bonusowa

Gra bonusowa uruchamia się od pojawienia na aktywnej linii nie mniej niż trzech obrazów zielonego smoka. Gracz trafia do jaskini smoka, gdzie przed nim okaże się trzy rzędy jaj. Najpierw gracz musi wybrać jedno jajko z dolnego rzędu, z pięciu dostępnych. Następnie z czterech jaj w środkowym rzędzie, a potem jeden z dwóch w górnym. Wybrane jajko rozbija się, a z niego wyskakuje tabliczka z sumą nagród w monetach lub zielony dym. Jeżeli jajko okaże się puste, to bonus natychmiast się skończy. W końcu wszystkie jaja rozbiją się i będzie można zobaczyć, jaka kwota była ukryta w każdym z nich.