Warunki korzystania

GRAJ!

Dane reguły korzystania ze strony internetowej są koniecznym warunkiem dla wszystkich użytkowników.

Reguły użycia:

Strona internetowa automaty-hazardowe.com - oryginalny projekt, cel którego zapoznać wszystkich bez wyjątku z najlepszymi automatami do gier. Nasza strona proponuje wyjątkowo bezpłatne gry. Tu nie spotkasz żadnej oferty do nadania usług płatniczych.

 Uprzedzenie. Za negatywne skutki, jakiekolwiek inne niewygody czy nieprzyjemności dla użytkowników strony internetowej automaty-hazardowe.com, w tym z powodu nieprawidłowo zinterpretowanej informacji, zespół strony internetowej odpowiedzialności nie niesie.

Ważnie. Cały materiał informacyjny, który będzie znajdować się na wyżej wymienionej stronie internetowej zapoznaje zwiedzających z bezpłatnymi grami, jednak nie przyzywa do gry na pieniądze.

Uwaga! Rozmieszczone wiadomości są skierowane do osób pełnoletnich, które mieszkają w krajach, ustawodawstwo których nie zabrania gry hazardowe czy wiadomości podobnego charakteru. Grać mają prawo tylko pełnoletnie z uwzględnieniem powyższego wymagania.

Zwracamy się do wszystkich, kto jest na tej stronie internetowej, surowo wykonywać wymagania ustawodawstwa tego kraju, czyim obywatelem on jest i unikać jakichkolwiek naruszeń.

Administracja pozostawia za sobą prawo kiedykolwiek zmienić czynne reguły.