Maszyny hazardowe przez internet Wish Master jednoręki bandyta

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

Władca życzeń - to dżin, który żyje w lampie, jego dewiza - «Niech twoje marzenia zostaną realnością». Znaleźć jego można na nowym wirtualnym słocie Wish Master od kompanii NetEnt. Reguły tego automatu urażą nawet bywałych graczy, przecież tu na pięciu walcach i 20 liniach jest czarowny specjalny symbol, zdolny tworzyć różne fokusy z «dzikim» symbolem, a maksymalna suma wygranej za spin - prosto ogromna.

Grać na wirtualnym automacie Wish Master

Ilość aktywnych linii na tym automacie jest utrwalona - ona zawsze dorównuje 20. Odnośnie poziomu stawki - ten producent tu dał graczom całkowitą wolność.  Po pierwsze, należy ustalić znaczenie kursu waluty gry, która nazywa się «monety», w kredytach. Diapazon dopuszczalnych znaczeń jest rozmieszczony między 0,01 i 0,5 kredytu w każdej monecie. Po drugie, należy wybrać poziom stawki. Można stawiać od 1 do 10 monet, to suma popada na każdą linię. Jeśli będziesz grać na wirtualnym automacie Wykonawca Życzeń bezpłatnie, to otrzymasz wirtualne kredyty.

assets/uploads/new_in_text/witches-wealth.jpg

Jak i we wszystkich innych słotach NetEnt, rozruch bębnów spełnia się za pomocą okrągłego klawisza, rozmieszczonego w samym centrum paneli kierowania. Jedno naciśnięcie uruchamia jeden spin. A klawisz «autoplay» odkrywa menu automatycznego reżimu gry. Żeby zobaczyć pełną tablicę wszystkich mnożników, należy nacisnąć na klawisz «i», rozmieszczonym po lewej stronie, nad panelom kierowania. Nagrody dają się za te kombinacje, które wypadają we wskazanych dwudziestu liniach, składają się z jednakowych piktogramów, zaczynają się na lewym walcu i ciągną się na prawo. Maksymalna wygrana na automacie Wish Master jest prosto ogromna - 900 000 monet.

 Symbole i współczynniki

«Dziki« symbol, pod postacią piktogramu ze słowem »Wild« może wypadać w jakimkolwiek miejscu ekranu, on zastępuje wszystkie inne obrazki, przy montażu kombinacji, oprócz czarownej Lampy Aladyna, co wywołuje na automacie pojawienie się dżinu, który rozdaje bonusy.

Wszystkie inne piktogramy na tym aparacie mogą stwarzać kombinacje tylko z 3, 4 albo 5 identycznych rysunków. Litery, napisane we wschodnim stylu, dają takie mnożniki: «J» - 5, 15, 50, «Q» - 5, 15, 60, «K» - 5, 20, 80, «А» - 5, 20, 100. Błękitny symbol przynosi 20, 75, 300. Za zielony dają 20, 100, 400 kredytów na każdy postawiony. Pomarańczowy przynosi mnożniki 25, 125, 500. A najbardziej upragniony jest różowy, za niego można otrzymać 30, 200, 750.

Dżin, który rozdaje bonusy

Lampa gra na tym automacie główną rolę - ona wywołuje Dżina, bez względu na to, gdzie wypadnie. Po zatrzymaniu się walców z jej wyłazi dżin i daje jeden z bonusów, który będzie działał 10 następnych obiegów. Jeśli podczas tych obiegów znów pojawi się Lampa Aladyna, to ich ilość będzie powiększona jeszcze na pięć. Lecz podobne zwiększenia mogą odbywać się nie więcej trzech razy po kolei, przy czwartym wypadaniu Lampy, bonus ponownie uruchomia się i obiegi liczą się po nowej. Typ bonusu wydostaje się przypadkowo, wszystkiego są pięć rodzajów bonusów. «Ekstra» przekształca na «dzikie» symbole pewny rodzaj obrazów, co pojawia się na ekranie. «Bęben» umieszcza «dzikie» symbole na wszystkie trzy pozycje na jednym z walców, z reguły, po lewej stronie. «Rozszerzanie» - przy wypadaniu «dzikiego» symbolu, wszystkie inne obrazki na tym walcu stają się takimi samymi. «Mnożnik» - wszystkie nagrody pomnożą się dodatkowo na współczynnik dwa albo trzy. «Okazyjny» - przy każdym spinie na ekranie będą pojawiały się dwa «dzikie» symbole w okazyjnych pozycjach. Oczywiście, że przy którymś z bonusów szanse na otrzymanie wysokich nagród drastycznie rosną.