Darmowe automaty hazardowe slot Witches Wealth informacje

Problem z grą ?
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Blad w grze

Irytujace wyskakujace okna w grze

Nieprawidlowe informacje o grze

Inny

GRAJ!

U wiedźmy są nie tylko magiczne zioła, książki z zaklęciami i czarny kot, ale i wielkie skarby i bogactwa. Znaleźć je można w automacie do gry Witches Wealth, stworzonym przez firmę Microgaming po motywach baśni i legend. Również na tym online slocie są dwie gry bonusowe, "dziki" symbol i scatter-symbol.

Jak grać na online automacie Witches Wealth

Aby rozpocząć grę, musisz wybrać liczbę linii, kwotę stawki na nich i wartość monety. W odróżnieniu od automatu Slot o Pol Deluxe, gdzie aż 21 linia, na tej online maszynie dostępnie jest od 1 do 9, które aktywują się przyciskiem "Wybór linii". Monet na każdą z nich można postawić od 1 do 20 za pomocą przycisku "Wybór monet". A cena jednej monety ustawiana w zakresie od 0,01 do 0,25 za pomocą przycisków "+/-". Grając na automacie Witches Wealth za darmo, dostajesz 2000 demo-kredytów.

assets/uploads/new_in_text/witches-wealth.jpg

Przycisk "Spin" uruchamia jeden obrót bębnów z wybranymi przez ciebie opcjami. Ale ty możesz dostosować tryb automatycznych obrotów, przechodząc w tryb "Ekspert". Dwa klawisze na maszynie "bonus rules" i "game rules" otwierają tabelę z zasadami gry, współczynnikami zwycięstwa i szczegółami prowadzenia gier bonusowych. Kombinacje, za które będziesz otrzymywać nagrody, muszą spełniać następujące wymagania. Pierwszy symbol układu musi być na pierwszym lewym bębnie, sama kombinacja powinna iść od lewej do prawej strony, liczyć się w tabeli mnożników wygrany i znajdować się w tej linii, na której była zrobiona stawka

Symbole automatu Bogactwo Wiedźmy

Portret czarownicy Sereny na online automacie Witches Wealth gra rolę "dzikiego" symbolu. On może zastąpić inne zdjęcia, oprócz dwóch innych specjalnych symboli. Możesz także zebrać kombinację składającą się wyłącznie z obrazów czarownicy. W tym przypadku dostaniesz najwyższe współczynniki – 5, 100, 1000, 6000. Rozrzut – nietoperz tworzy kombinację z trzech lub więcej obrazów, nawet w tych przypadkach, kiedy wypadają na slocie w różnych liniach. Za nich dostajesz mnożniki 2, 12, 50, które przy obliczaniu kwoty nagrody są mnożone przez całkowitą stawkę. Bonusowy symbol – czarny kot Pan Twinkle. Po pojawieniu się trzech lub czterech takich rysunków w aktywnej linii, dostajesz bonus "Ruchoma różdżka". A jeżeli pojawią się odrazy pięciu takich zdjęć, dostaniesz bonus "Latający ratownik".

Korzeń mandragory przynosi współczynniki 3, 5, 15, 75. Pozostałe zdjęcia tworzą zwycięskie kolejności tylko z 3, 4 i 5 zdjęć. Oczy w słoiku mają mnożniki 5, 20, 100, puchar – 5, 20, 150, kocioł – 10, 20, 200, mikstury – 15, 25, 250, książki – 20, 50, 300, puchacz – 50, 200, 2000.

Gra bonusowa "Ruchoma różdżka"

W tej grze możesz wygrać do 1600 kredytów i uzyskać prawo do udziału w bonusie "Ratowanie w powietrzu". Musisz kręcić magiczną różdżkę czarownicy w magicznym kole. Podczas zatrzymania, różdżka wskaże na pole, cyfra w którym będzie pasowała do twojej nagrody. A w przypadku udanego obrotu, przejdziesz do następnej gry bonusowej.

Gra bonusowa "Latający ratownik"

Tutaj możesz wygrać do 16 200 kredytów. Czarownica powinna przenieść czarnego kota o imieniu Pan Twinkle z dachu na dach, unikając różnych spadających przedmiotów. Najpierw czarownica sama przesuwa się w kierunku kota na miotle - dobry wynik podwaja nagrodę, która będzie wybrana losowo. A jeśli uda się w pełni zakończyć bonus, zwrócić kota do domu, to kwota ta będzie zwiększona trzykrotnie.